Honda CBR 1100XX Blackbird (1998)

Vlastník Damballa
Vloženo 18.7.2019
Aktualizováno 18.7.2019

Skvělá motorka, zatím sem na ní nenašel ještě chybu (teda až na žraní zadní gumy), ale to při tom výkonu není záhada.

První dojmy - Poprvé když jsem si na ní sedl, tak mi přišlo že mám krátké ruky a že na tom strašně ležím, ale po pár kilometrech jsme se spolu domluvili, a pak už jen nádherný průběh výkonu, tah odspodu, a komfort co se týká nerovností.

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilejší jezdce co to mají v hlavě srovnané, a chtějí cestovat, ten výkon je potřeba mít na paměti pořád, jinak je Blackboš ve škarpě a jezdec na JIPce :)

Doplňky na motorce - Zakázková přední maska, Givi kufry + wingrack

Průměrná spotřeba - 6.23045 l/100km

Protože jsem chtěl ještě větší cesťák než VFRku, která měla jít z domu protože zlobila, a nabídla se jedinečná šance si koupit starý střep v perfektním stavu a celou historií :)

Zatím jsem na ní nenašel mouchy kromě toho, že hodně žere zadní gumu, jinak váha je znát akorát při manipulaci na parkovišti, v momentě kdy na to člověk sedne, tak jako by měla o 100 méně, parádně se vede do zatáček, má ukrutný výkon, ale jako opravdu ukrutný, ze kterého jde respekt, ale je to řadovka, takže i relativně hodný motor, brzdy jsou schopné ten autobus zastavit relativně na fleku (když nejedeš 300), mám k ní 3 kufry, takže cestování je malina, a spotřeba tak kolem 6-6,5, ale věřím že by se našli i tací co by dali i 8

Nejlepší je pro ní silnice, tam je kingoška Libuše ve správných rukou, jel sem s ní i po zapomenuté polňačce plné písku, no a dala to, ale ten výkon tam pak hodně vadí, protože má tendenci hrabat, no není to prostě enduro.

Na cestování paráda, v dešti na mě moc neprší když jedu (ty plasty toho hodně rozrazí), posez by mohl být víc na stojato, ale to je tak jediné, kilometry polyká jak prd, a tím že je dlouhá tak nerovnosti řešit nemusím, pobere si je sama, motor nebouchá, jen vrní, a ať na ní naložím cokoliv, tak to uveze bez nějakých obtíží a není to ani moc znát.

SkaldaXX
SkaldaXX napsal 02.05.20 v 13:25 10b.

Vítej v klubu rychlých ptáků