Yamaha XS 250 (1980)

Vlastník Borysek
Vloženo 17.7.2019
Aktualizováno 8.6.2020

Kochací přibližovadlo k rybníku do práce, v nenáročném terénu i k posedu.

První dojmy - Musím říct že mě motorka po první jízdě překvapila podvozkem. Nato jaký má věk snáší polňačky a rozbité cesty dost slušně. Až na extrémní díry tam jde samozřejmě na dorazy ale není to zase žádný offroad :-D Dále se mi líbí zvuk krásnej bublavej zvuk na 250ccm docela pěkný.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil těm kdo chtějí klasiku s 80let. A nechtějí jezdit jak šílenci.. popřípadě nějakým staromilcům co mají rádi starý motorky. A chtěj mít doma třeba ještě jednu motorku jako retro.

Tuto motorku jsem si koupil na ježdění do práce a jako kochacího veterána.
S motorkou jsem spokojený co se týče vyhlídkové jízdy, člověk nikam nespěchá ani se to nedá protože motorka jede 80 90 km/h přibližně.. její maximum je 110km/h ale ideálně po rovině. Takže vždycky když jsem dojel domů měl jsem něco s cesty. U rychlejších motorek se člověk pochopitelně soustředí spíš na jízdu dojede domů a řekne si vždyť já vlastně nic neviděl... tady tomu tak není Dále se mi líbí výhled do zrcátek jsou velký a byť někdy chvějí je v nich dobře vidět za sebe... celkově je všechno dobře vidět blinkry,světla,brzdové světlo, na budíky se dobře dívá jsou čitelný prostě vše přehledný. Motorka má malou spotřebu což je další plus. Jízda ve dnou je taky pohodlná sedánek je velkej až doslova tu motorku ošklivý Proto se dost často stává obětí a přestaveb na café racer. Musím teda pohanit přední brzdu je dost špatná taková tupá člověk za ní musí hodně brát ale k rychlostem do 100km/h to stačí. Motorka je poctivá železná spolehlivá hodně si na ní člověk opraví sám.

rascal33
rascal33 napsal 20.07.19 v 09:30 10b.

Čadil
Čadil napsal 18.07.19 v 08:19 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 17.07.19 v 22:49 10b.

XS můžu ...

chevyr
chevyr napsal 17.07.19 v 22:16 10b.