Suzuki RF 900 (1994)

Vlastník hlina_12
Vloženo 17.7.2019
Aktualizováno 25.1.2021

Suzuki Rf900, jediná tuším říci v ČR v takovém stavu.

První dojmy - Pro mých 60kg těžká motorka na manipulaci, ale když jsem si na ni sedl a rozjel jsem se byl jsem s údivem překvapen jak se lehce ovládá oproti předchozím motorkám co jsem měl

Doplňky na motorce - Výfuk Dominator, brzdové hadice Hell, menší blinkry s klasickou žárovkou a tmavé plexi. Jinak plně originál stav.

Moje RF má najeto právě 41tis km, rok 94'. Kupoval jsem ji v září 2018 od strýce, který ji vlastnil od roku 99. Je to parádní motorka, přešel jsem na ni z takřka nových motorek, a tahle motorka má své kouzlo. Parádní a plynulý nástup docela velkého výkonu, perfektní ovládání spojky (po repasu pumpy a prasátka). Brzdy trošku slabší na tu váhu motorky ale dost se to zlepšilo pancíř. hadicemi. Super je, že má už z výroby dost tvrdý podvozek, což mě vyhovuje a jsem tak zvyklí. Ovladatelnost motorky úplně suprová s tou váhou jsem to vůbec nečekal. Jsem s ní spokojen.

Čadil
Čadil napsal 18.07.19 v 08:18 10b.

Fullgas1
Fullgas1 napsal 17.07.19 v 12:20 10b.

Svojho času držala rýchlostný rekord. Jazdila 24 hodín priemernou rýchlosťou 247 km/h ak si dobre spomínam. Krásna mašina v super stave.

jankok
jankok napsal 17.07.19 v 11:14 10b.