Yamaha MT-03 (2018)

Vlastník ladymotozkoncesvěta
Vloženo 16.7.2019
Aktualizováno 16.7.2019

No uz to neni jako Trickerek na cesty a louky, je to silnice, ale aspon ostatnim stacim??

Motorka koupena od FIRMA:Kaval, spol (Rybáře 5)

První dojmy - Jo, sedla jsem si na ni a zaclo tydenni martyrium.. Zn. Jak to udelat abych ji mohla mit??

Motorku bych doporučil pro - Tak asi urcite nizsim zacatecnikum bo tem, kdo hned nemusi mit sestikilo, litra, .. Mam moto na zabavku a nejsem zadnej zavodnik.. Dala mi zatim nejvic 165km/hod.a mne to taknak stačí ?

Doplňky na motorce - Ne, zatim zakladni vybava, ale na vystave v Praze jsem videla padaci ramy v barve moto.. I treba radici packy.. No za penizky v Praze dum, ve Vidni dva??

Mam ji od lonskeho rijna.. Sla jsem kupovat motosoucastku a uvidela jsem ji.. Sedla.. Dosahla na zem.. Objala nadrz, chytla riditka a uz mi nedala spat??.. Nejsem zadnej profik ani zkusenostma moc neoplyvam.. Tricker byl a je moje splneny prani, vysneny moto, ojedinelej kus.. Ale jezdit sama me porad pak uz nebavilo, tak jsem chtela neco co muzu vzit treba v klidu na dalnici.. Proto jsem MT koupila, funglovka, krasna barvicka i telo motorky.. Asi odbornejsi popis tady nevystrihnu.. Ovlada se mi moc dobre, peknej zvuk, na zem doslapnu.. ?.. Technictejsi veci proste nevymyslim.. A libi semi. ?

Li.
Li. napsal 16.07.19 v 17:05 10b.

Mooooc pěkná !
Celé loňské léto jsem po ní pokukovala...modré kolečka...
Na konec jsem se rozhodla pro Hondu...ale teď mi to nějak nevychází
Hooodně úžasný km, žlutými kolečky s bačkůrky dolů