Jawa 660 Vintage (2019)

Vlastník sharp
Vloženo 13.7.2019
Aktualizováno 23.2.2023

Je to Jawa a není to Jawa ???...
...

Motorka koupena od FIRMA:JAWA moto (Brodce)

První dojmy - Po první jízdě cca 150 km jízdní vlastnosti velmi příjemné, motor od 3000 - 6000 velmi dobře táhne a moto krásně jede, Trochu pro mě problém s velikostí textu na budovách a displeji, také sklon budíku by měl být kolmější, leskne se a ve sluníčku není skoro vidět ,... ...

Je to Jawa se vším všudy Je to Jawa se vším všudy
Tak první půl rok jsem najel 6 000 km, za tu dobu jsem si zvykl na dobrý silný motor, který má přesně specifické vlastnosti velkého jednoválce. Tam žádnou chybu nevidím, stroj doplněn origo padacím rámem, ještě stále přemýšlím o hlavním stojanu, ale abych pravdu řekl, tak se mi nechce dávat takové nehorázné peníze za něco, co vlastně nefunguje, No uvidím. Dále přemýšlím o bočních nosičích, které si navrhnu a vyrobíme asi sám, opět JAWA zklamala, ale to je normální.
Další km jsem v roce 21-22 nenajel a teď už očekávám jaro, abych mohl dále testovat, co vydrží, ještě musím udělat servis na 6000, který jsem už také nestihl.
Tuto motorku mám pro radost, pěkně se jezdí výlety po republice, myslím si, že je to dobrý stroj pro pohodové cestování ve dvou.
Uvidíme co po pauze přinese tato sezóna, zatím mě nikde nezklamala, ale nejel jsem v dešti ???

Olísko
Olísko napsal 28.08.19 v 12:42 10b.

Tak ať ti slouží a máš z ní pořád jenom radost.

Milan1963
Milan1963 napsal 14.07.19 v 23:14 10b.

Dobrá koupě pěkné motorky. Sklon budíků je opravdu malý, jinak budeš s Jawou spokojen.

dasturm
dasturm napsal 14.07.19 v 22:00 10b.

Hmmm

pp377
pp377 napsal 13.07.19 v 20:28 10b.

Ať Ti dělá radost