BMW S 1000 XR (2018)

Vlastník zelo66
Vloženo 12.7.2019
Aktualizováno 24.2.2022

25 tis. najeto a stale vyvolává úsměv na tváři

První dojmy - První svezeni u mě zanechalo několika hodinový rohlik ve tváři a bylo rozhodnuto.

Doplňky na motorce - Je toho hodně

Zatim najeto 4000 km, dokoupil jsem padáky a kryt chladiče, Moto šlape jak hodinky co víc si přát. Jo vlastně jeden problém byl ulítly mě pružiny z hlavniho stojanu což jsem nepochopil ja ani v BMW, takže kdyby někdo potreboval mam doma komplet šrouby k hl. stojanu navíc.

Tak něco přidám, najeto cca 25 000 km, a trochu jsem se pustil do úprav k obrazu svému. Tak přidáno: svody Akrap, koncovka SC Project, IAT relocation (přesun vzduch. senzoru od motoru do masky), od BrenTuning jsem pořídil úpravu nastavení motoru a dalších parametrů např. rychlejší řazení, vypnutí omezovače rychlosti, vypnuté el. omezení výkonu u plynu, posunutí omezovače otáček o cca 1000). z estetického hlediska par karbonových dílu, ochranu páček a jina zrcatka a plexi.

Vysledek: o 10 cm větší pindour? ve zkratce je to úplně jiná motorka,

DominikF
DominikF napsal 17.01.23 v 09:02 10b.

Ahoj, rád bych zjistil, jak moc je reálně při jízdě znát investice do "Brenu". Nemá to vliv na životnost nebo servisní intervaly? Díky Dominik

Kormiii
Kormiii napsal 14.07.19 v 21:50 8b.

Mas tu znizenu, ci normal? Nie je to prilis tvrde? Inak som tiez skusal, motor paradny, QS skvely, len na horsich cestach to zo mna slo dusu vytriast... Kazdopadne si ju uzi!

jesřáb
jesřáb napsal 13.07.19 v 16:01 10b.