Kymco Xciting 500 (2006)

Vlastník Oreleagle
Vloženo 11.7.2019
Aktualizováno 11.7.2019

Potřeboval jsem zkusit, jestli mě bude bavit jezdit po Praze na dvou kolech.

První dojmy - 500 měla dost síly i na mých 115 Kg. dokázala se mnou pelášit docela svižně. Trochu popiskoval řemen při rozjezdu, ale to se v průběhu roku nijak nezhoršovalo.

No jasně, skůtr. Já vím, ale já chtěl něco levnýho. Protože mám radši ježdění mimo cesty, tak jsem si chtěl zkusit proplétat se provozem.
Navíc naši milí politici mají hlavu jen na to, aby jim nepršelo do krku, takže loni rozkopali všechny příjezdove trasy do Prahy. takže jsem měl jen 3 možnosti: vlak, motorka/skůtr nebo letadlo resp. helikoptéra. Zvolil jsem skůtr a nemůžu si stěžovat.
Jo jasně, Kymco, ale ono to nebylo tak zlé. Já jsem navíc neměl velká očekávání, takže za mě dobré a cesta do práce a z práce mi trvala polovinu času. I na ty auta okolo jsem si zvykl,
Co by určitě mohlo být lepší, je ochrana proti větru, na skůtru bych čekal větší pohodu a to tam bylo větší plexi. Za deště jsem určitě suchej nedojel.
Jen mi tedy po nejakém čase začal chcát olej z motoru a oprava (výměna těsnění pod hlavou a blokem motoru) vyšla na nepříjemných 13 k. No ale jinak bych ji neprodal.
Na jaře šel z domu, aby uvolnila místo opravdové motorce.