BMW R 45 (1978)

Vlastník tommasAHC
Vloženo 11.7.2019
Aktualizováno 6.12.2022

Dlouho jsem chtěl yountimerskou motorku na podvečerní courání. Měla to být nějaká Jawka, ale za ty peníze co to dnes stojí ta motorka nic nenabízí.

První dojmy - Je to taková pozitivní motorka, má pěkný zvuk, umí zvednout náladu. Lidi se otáčí, než natankuju tak se někdo přijde zeptat, nechám to stát u krámu a už se kolem toho zase někdo motá.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo nehledá rychlost, ale chová lásku k tradiční kovářské technice. A asi taky pro toho kdo nemá problém se zájmem okolí.

Doplňky na motorce - Krauser kufry - docela uvnitř smrdí, vodotěsnosti bych jim taky nehádal, ale hrozně tomu sluší
Dobové kouřové plexi.

Pokud by někdo věděl o nějakém dobrém servisu v CZ, dejte mi prosím vědět. Chtěl bych udělat vstupní servis, hlavně mrknout na karburátory, aby to bylo v 100% pořádku jak to mám rád.

Dlouho jsem chtěl yountimera, ale ne veterána. Něco na čem se dá relativně pohodlně a bezpečně jezdit i současném provozu, ale není nutné se v tom soustavně hrabat.
Jezdit kolem komína při západu slunce mě na GS moc nebaví (je to motorka na dálky, je rychlá, odtažitá) a zdá se, že R45 tohle bude zvládat na jedničku. Jen tak kokosku, jeansy, stylovou bundu a bezcílně se courat v zapadajícím slunci.

Bobedelweiss
Bobedelweiss napsal 05.02.24 v 14:24 10b.

bezva dvouventil

tvl že prej jawa nic nenabízí ale nabízí - jak ji máš tak seš pořád s ní nebo v ní

Metal_Heart
Metal_Heart napsal 07.12.22 v 14:30 10b.

Krásný stroj, taky po něčem podobném pokukuju. Ať slouží a kolama dolu!

kecupek
kecupek napsal 18.07.19 v 10:06 10b.

Ať ti dobře slouží...
Co se týče servisu, vím o tom nejlepším... mrkni na www.antoninsklenar.cz, jinam nejezdím a jsem nadmíru spokojenej. A nemáš to daleko

Gulf
Gulf napsal 12.07.19 v 15:32 10b.

ANO

p.epanica
p.epanica napsal 11.07.19 v 18:27 10b.