BMW R 45 (1978)

Vlastník tommasAHC
Vloženo 11.7.2019
Aktualizováno 11.7.2019

Dlouho jsem chtěl yountimerskou motorku na podvečerní courání. Měla to být nějaká Jawka, ale za ty peníze co to dnes stojí ta motorka nic nenabízí.

První dojmy - Je to taková pozitivní motorka, má pěkný zvuk, řidiči umí zvednout náladu. Lidi se otáčí, než natankuju tak se někdo přijde zeptat, nechám to stát u krámu a už se kolem toho někdo motá s foťákem.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo nehledá rychlost, ale chová lásku k tradiční kovářské technice. A asi taky pro toho kdo nemá problém se zájmem okolí.

Doplňky na motorce - Krauser kufry - docela uvnitř smrdí, vodotěsnosti bych jim taky nehádal, ale hrozně tomu sluší
Dobové kouřové plexi.

Pokud by někdo věděl o nějakém dobrém servisu v CZ, dejte mi prosím vědět. Chtěl bych udělat vstupní servis, hlavně mrknout na karburátory, aby to bylo v 100% pořádku jak to mám rád.

Koupeno před týdnem, najeto 150km.
Dlouho jsem chtěl yountimera, ale ne veterána. Něco na čem se dá relativně pohodlně a bezpečně jezdit i současném provozu, ale není nutné se v tom soustavně hrabat. A k GS 1200 a kabrioletu E46 325 Ci které mám v garáži se tenhle kousek náramně hodí.
Jezdit kolem komína při západu slunce mě na GS moc nebaví (je to motorka na dálky, je rychlá, odtažitá) a zdá se, že R45 tohle bude zvládat na jedničku. Jen tak kokosku, jeansy, stylovou bundu a hodinku se někde courat, koupit si po cestě jedno pivko a doma si ho v garáži pak večer u motorky vychutnat...

Hlavní motivací pro realizaci koupě byla nakonec přítelkyně. Dělá si teď řidičák na motorku, koupila si ER-5 a tak ji budu na "eRku" doprovázet. Na GS bych jí tlačil do rychlosti, takhle bude tlačit spíš ona mě

Gulf
Gulf napsal 12.07.19 v 15:32 10b.

ANO

p.epanica
p.epanica napsal 11.07.19 v 18:27 10b.

Čadil
Čadil napsal 11.07.19 v 15:14 10b.