Honda CRF1000L Africa Twin (2016)

Vlastník 24099
Vloženo 10.7.2019
Aktualizováno 21.9.2020

Dobře ovladatelná motorka vhodná na delší cestování.

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Velice vstřícní a ochotní kluci,nic nevnucujou. Všechno ochotně vysvětlily a nic nezamlčely. Spokojenost.

BMW R 1200 GS Adventure: Chtěl jsem max .3 roky starou motorku s málo kilomerama do 250000 kč což u BMW bylo nereálný.
Suzuki DL 1000 V-Strom: Honda se mi líbila víc.
Ducati Multistrada 1200: Myslím že je víc orientovaná na silnici,složitější servis.Motorky si servisuju sám .Cena.

První dojmy - Hned mi padla do ruky.Dobře se vodí do zatáček.Super motor ,jede pěkně od spoda.Trochu mi vadí poloha ovládání blinkrů ,je trochu jinde než jsem měl na předchozí motorce,ale to je detail.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se rádi svezou i mimo silnici.

Doplňky na motorce - Doplňky: originál vyhřívaný hefty, hlavní stojan,el. zásuvky,ochrana nádrže. Padáky Touratech, prodloužení plexi.Pneu Shinko trail master.

Proč jsem si vybral tuhle motorku? Chtěl jsem změnu . Předtím jsem jezdil na supersportu. Jezdi se mi na ní moc dobře, má skvělej motor.Ten mě moc baví. Podvozek a brzdy sou slušný. Vzpřímená pozice jezdce. Spotřeba 4,5 l na kochačku 5 l svižnější jízda. Ve dvou nevím, ještě sem to neskoušel .Chtěl jsem jednoduchou motorku z minimem el. vymožeností a tu jsem si taky koupil. Hodně jsem o ní přečetl na různých fórech.Nevěřte všemu co se tam píše.Každá motorka má nějaký mouchy. Závady typu špatný studený starty jsem nezaznamenal,startuje na první otočení jak studená tak teplá. Trošku oxidujou dráty ,ale nic vážnýho. Vadí mi málo místa pod sedačkou.Malý stupačky a trochu tvrdší sedlo,ale to není nic co by se nedalo vyřešit.

POUND
POUND napsal 21.07.19 v 14:38 10b.

Tak ať dobře slouží a hlavně hodně, hodně kilometrů kolama dolů. Btw, ta ochrana nádrže, přidej foto, jak to vypadá?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.07.19 v 22:47 10b.

69šakal
69šakal napsal 10.07.19 v 16:37 10b.

další Afričan

Remder
Remder napsal 10.07.19 v 13:59 10b.