Jawa 350 OHC (2019)

Vlastník Honza714
Vloženo 8.7.2019
Aktualizováno 11.7.2019

Vloženo: 15.07.2019, Uskutečněno: 15.07.2019, Stav tachometru: 500 km, Zhlédnuto: 12x

Po pár dnech máme za sebou prvních 500 km. Zatím to bylo víceméně jen kolem komína, naštěstí máme okolo Ústí spoustu krásných tras. Krušné hory i České středohoří jich nabízejí opravdu mnoho. Na seznámení s motorkou je to ideální. Motorka jezdí parádně, na můj jízdní projev (jak už jsem psal jsem kochací typ) má síly tak akorát. Ani v táhlém stoupání z Dubí na Cínovec jsem nepociťoval nedostatek výkonu. Pro pohodovou jízdu po vršku okolních kopců a hor je víc než dostačující. Užívám si to plnými doušky. Vypadá to, že na první servis, který Jawa předepisuje po 800 km, pojedu ještě tento týden. Počasí je totiž ideální, na motorku hodně láká.
Musím se zmínit i o prvních drobných závadách. Včera jsem při zastávce zjistil, že se uvolnily dva šrouby držící levou stupačku s policajtem. Dotáhl jsem je a uvidíme, budu to sledovat. Druhou ani ne tak závadou je převodovka. Je na můj vkus docela hlučná, hlavně zvuk při řazení směrem dolů je dost ostrý, ale snad si to časem sedne.

SlimM (48) napsal 19.07.2019 v 06:57

Na Hondě mi převodovka taky silně cvaká. U mě si to nesedlo. Prý to tak má být...

• Baťůžek předjezdcem

Vlastně jsem původně ani neměl o čem napsat. Absolvoval jsem jen pár kratších jízd. Za těch 500 km se ale změnila jedna podstatná věc. Baťůžek se tak nějak přesunul dopředu. :-DD Všechno začalo už před dvěma lety. Kama

Vloženo: 17.06.2020
    Uskutečněno: 17.06.2020
  • 1000 jarních kilometrů

Za dva měsíce jsem najezdil přes 1000 km, nebýt omezení, nejen těch vládou nařízených, toho mohlo být i víc. Některé plány jsem přeci jen musel odložit. Motorka sloužila mimo jiné i pro přepravu šitých roušek, kterých

Vloženo: 17.05.2020
    Uskutečněno: 17.05.2020
  • Sezóna zahájena!

Po dnešní výměně oleje a filtru, znovu instalaci baterie a prvním nakopnutí jsem se nechal zlákat a vyrazil na první letošní projížďku. Na motorku jsem taky nainstaloval Ježíškův dárek, koženou brašnu. Počasí jako malova

Vloženo: 15.03.2020
    Uskutečněno: 15.03.2020