Harley Davidson FXFBS Softail Fat Bob 114 (2019)

Vlastník DDR
Vloženo 8.7.2019
Aktualizováno 12.7.2019

moje první motorka po 25 letech neježdění

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P

První dojmy - spokojenost s výběrem silný stroj pohodlný

Motorku bych doporučil pro - asi muž střední a vyšší postavy, váží 305 kg

Doplňky na motorce - zadní opěra s držákem zavazadel, brašna, padací rám, přední štít, boční kožená brašna

Chtěl jsem Harley, ale ne moc chromu :).

Najeto 3500 km z toho jedna delší několikadenní jízda do Rakouska po Alpách. V kuse 380 km a pohoda, nic mě při netrápilo i při mých 190 cm. Každých tak 80-100 km jme zastavili na protažení.

Bikovec
Bikovec napsal 31.12.19 v 13:26 10b.

ahoj, i já mám doma Bobíka a taktéž nepreferuji leštěný chrom. U dealera jsem se dohodl, že mi na moto nedají jedinou lesklou věc, či doplněk. Nerad leštím, ale velice rád jezdím Gratuluji k volbě

siluru
siluru napsal 30.07.19 v 06:31 10b.

Taky mě to dostalo. Po všech nablýskanejch a vychromovanejch motorkách jsem skončil na černým matným ,který se mi nikdy nelíbil?. Jen jsem dal výfuky s&s a brašnu na kyvku . Z podvozku,motoru a brzd jen nadšení. Fakt se jim to povedlo. Po zkušební jízdě v hradci se ze mě stal závislák,je to silně návykový.

Higins77
Higins77 napsal 23.07.19 v 07:30 10b.

Krásný stroj, gratulace. Za mě bych zvolil S&S.

DDR
DDR napsal 12.07.19 v 13:36

Dík Když jsem jí kupoval, tak to byla první prodaná hnědá v kraji. Mě ale hned uchvátila a byla to jasná volba. Výfuk mám v plánu buď podobný, ale černý, nebo takový úplně jiný. Obrázky jsem přidal do galerie a ocením každý názor před finálním rozhodnutím.

_pheela_
_pheela_ napsal 12.07.19 v 13:02 10b.

Super barva, jeste cerny vyfuk a je to kompletni