Suzuki Address 110 (2019)

Vlastník kajism
Vloženo 7.7.2019
Aktualizováno 14.3.2022

Levné a lehké městské přibližovadlo.

Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Triumph, Suzuki) (Br

Honda Vision 110: Dle recenzí tvrdší podvozek, nemá nakopávačku, barvy.

První dojmy - Lehkost. Ovladatalnost kola nebo koloběžky. Pro mne akorát (170cm, 70kg).

Motorku bych doporučil pro - Menší a lehčí postavy, holky. Do města.

Doplňky na motorce - Top case Suzuki 29l. Plotna je typu Givi/Kappa monolock, takže se dá použít i větší kufr.

Hlavním kritériem bylo, abych se v pohodě dostal až na zahradu po úzké, travnaté a potenciálně mokré příjezdové cestě. A pak se na ní byl schopen v pohodě otočit a jet zpět. Zaujala mě velice nízká pohotovostní hmotnost 100kg.

Dále abych převezl co nejvíce nákladu. Address má slušný prostor pod sedlem (vyklápěčka Lazer ve velikosti L se tam nevejde kvůli její šířce) + v kufr + prostor mezi nohama (není moc hluboký, ale je rovný) + sedadlo spolujezdce.

Oproti Hondě Vision má nakopávačku tzn. start možný i se slabou baterkou a hodně se mi líbila modrá barva. Dále má Address dle recenzí komfortnější odpružení, což oceňuji, protože nemám záda v nejlepší kondici.

Jsem spokojený. Lehkost a manipulace parádní. Spotřeba lehce přes 2l na 100km. Tankuju co 200km (od plné do prázdné nádrže dle ukazatele). Ve městě pohoda. Na 60km/h je hned. Mimo město se dá na rovině vytáhnout kolem 90km/h. Při těchto rychlostech už není příliš stabilní.

Určitě není vhodný pro vyšší postavy (kamarád troubil kolenem). A také s hmotností jezdce bude klesat svižnost.

mixras
mixras napsal 07.09.19 v 22:18 10b.

Zajímavý stroj.
Ta spotřeba je super.