Ducati Monster 797 (2019)

Vlastník Milanek13
Vloženo 6.7.2019
Aktualizováno 15.2.2020

1000km za 2 dny

Vloženo: 29.07.2019, Uskutečněno: 29.07.2019, Stav tachometru: 3678 km, Zhlédnuto: 26x

David s Petrem se ozvali s nabídkou výletu na otočku do Rakouska (Kaprun a okolí) , tam jsem se rád přidal. V den odjezdu (pátek večer)ale předpověď počasí na víkend v Rakousku ,slibovala bohužel spoustu bouřek a deště , takže jsme hodinu před odjezdem změnili plán a dle meteoradaru vyrazili do Jeseníků s tím ,že druhý den zajedeme na Slovensko (Tatry) . V sobotu ráno koukneme na radar a většina Slovenska prší , takže opět rychlá porada a změna . Zkusíme si projet vnitrozemí Polska . To byla bohužel velká chyba . Po nádherných silnicích Jeseníků následovalo cca 350 km trápení po příšerných silnicích Polska. Kvalita silnic mimo hlavních tahů byla výrazně ještě pod příšerným stavem silnic u nás ve středočeském kraji , což jsem myslel , že ani nejde . K tomu ještě šílený provoz a bezohlední řidiči aut .Takže jsme se co nejrychleji nasměrovali do Německa (NDR) , kde jsme přespali. Nedělní úžasné svezení na téměž prázdných silnicí na Německé straně krušných hor naštěstí po ne úplně povedené sobotě zvedlo náladu. Najeto přesně krásných ducatých 996 km

KrtekBazi (2) napsal 29.07.2019 v 15:05

Moc pěkný,tak sis alespon novou Ducnu pořádně ošahal Skoda je jsem nemohl jed taky,tak snad to ještě letos někam spolu dáme.

JirkaCL (7) napsal 29.07.2019 v 14:43

Polsko neznám,ale NDR a Bagger 1452 a Modra laguna na Berzdodfer See pod Görlitzem je pěkný.Krásný silnice a zatáčky hlavně kolem Oybinu,občas tam brouzdám po okolí.

elvis78 (133) napsal 29.07.2019 v 12:09

paráda
mohl jsi vložit alespoň pár bodů aby se člověk mohl zorientovat kdes to vlastně přesně byl. Ty fotky jsou ze zajímavých míst