Yamaha YZF-R1 (2002)

Vlastník methaw
Vloženo 5.7.2019
Aktualizováno 5.7.2019

Babča na takový to poježdění na okruhu

První dojmy - Holky je celkem kus a svým lineálním projevem motoru to moc nevynahrazuje, ale za ty prachy je to vlastně topová princezna

Využil jsem nabídku od týpka z Jičína, co rekonstruoval prostory pro podnikání s prodejem gyrosu, která byla neodmítnutelná a tak jsem se po delší odmlce vrátil na okruh. Krom motorky jsem k tomu taky vysmlouval dva gyrosy, tak snad nebudu o hladu, až si to tam přijedu vybrat.

můžeš sledovat na instagramu: #matej_jezdi

Mašina na moderní motorky sice nestačí, nicméně spolu proti nim důstojně bojujeme a nenecháme se zahambit. Díky sponzoringu mého chlebodárce firmy Entry engineering (reklama jak Brno! :D) jsem ji mohl dát trochu líbivější barvy a nějakej ten čínskej Akrapovič a další fičurky, abych se cítil jako ten profi racer. Máme za sebou dva Masarykovy okruhy s top časem 2:16,6 - chtělo by to letos ještě jednou, rezervy jsou stále cítit. No a na konci července Most, tak se těším!

motorka vystavaná na stánku firmy Entry engineering, která byla hlavním partnerem mistrovství rallycrossu v sosnové, mašina stojí vedle povedeného projektu SigmaMotor - velmi hbitý a stylový povoz s homologací do provozu

+ trénování na Sosnové

zdenyrr
zdenyrr napsal 08.07.19 v 12:43

Pěknej čas v Brně

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 07.07.19 v 19:46 10b.