Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník stojaspalka
Vloženo 25.6.2019
Aktualizováno 26.1.2020

Ten zadek (světla + koncovky výfuku) mě prostě dostal!

Yamaha FZ6 N: Suza byla láska na první pohled..Yamaha byla jen záložní plán, kdyby nebyly žádné vhodné GSRa

První dojmy - Zatím jsem na ní jela max cca 450km během jednoho dne,ale posez příjemný. Vítr mě zatím neobtěžoval nijak víc než na mojí předešlé Ninje. Jinak designově se mi fakt líbí, jen mě mrzí, že nevyšlo jiné barevné provedení (s černým rámem) - ale na barvu to nejezdí, že :)

Když jsem se rozhodovala jakou další motorku po předchozí Ninje 250, tak jsem úplně kdysi přemýšlela i nad Ninjou, ale výkonější, nicméně mi pak došlo, že jelikož ráda jezdím i delší trasy, tak to bude chtít něco alespon trošku pohodlnějšího a zase přímo cesťáka jsem nechtěla. Dívala jsem se tedy na různé šestky a čistě z designového hlediska (no jo, ženská 0, jsem nechtěla žádného naháče s kulatým světlem, pak se mi ani nelíbí "protáhlé motorky" většinou polokapotované typu SV apod. A pak jsem jednou zahlídla tohle GSRo - ten zadek je pecka. Taky se mi líbí, že motorka není žádné tintítko - široká nádrž s integrovanými blinkry působí celkem mohutně.

Motorka má pohodlné sedlo, v pohodě s ní dosáhnu na zem a když chci, tak to přeci jen jede. Další dojmy a postřehy doplním později, nicméně se je to pro mě další splněný sen, takže jsem zatím nadšená! :)

Marty93
Marty93 napsal 05.07.19 v 07:39 9b.

Jo GSRko sem měl rád než sem ho prodal. Jen mě z něj i přes ultrasedačkózní pohodlné sedlo boleli záda při delším cestování.

Jerryiii
Jerryiii napsal 25.06.19 v 21:26 10b.

Ta navigace