Ducati Monster 750 (1999)

Vlastník Fizzbiker
Vloženo 23.6.2019
Aktualizováno 27.6.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Fizzbiker napsal 22.05.22 v 13:58

Monster... Legenda pokračuje. Jakýkoliv zásah či uprava vždy odkryje nečekaný problém, "nové"kolo z bazaru melo nedovařeny ráfek už z vyroby , atp... Nevadí. Nahradil ho funglovy zesílený...

Fizzbiker napsal 19.11.20 v 07:23

To přijde.

Ještě jiná zadní guma, jinej zadní ráfek.

Nejspíš i vyhřívaný hefty. Uvažuju i o sedadle. Mám nachystanej jinej budík. Uvažuju o jiné přední vidlici. Atd.

Nicméně děkuju, spotřební politiku nemám rád, a myslím že motorkář by měl být spíš fanda případně schopný alespoň základně v technice svýho stroje, a né řešit ke které kavárně pasuje odstin jeho bot.

faux4
faux4 napsal 10.11.20 v 15:52 10b.

Nakonec vymazlenej Monster.
Zaslusna prace.. ikonicky motorky je treba zachranit.. Spostu motorkaru jen jezdi.. a nic motorce nedaji.. dojezdit a poslat dal nebo odstavit.. Pro vyrobce asi dobre, potrebujou vyrabet/prodavat novy. Kdyby totiz vsichni poctive opravovali, tak ty motorky budou mit jiny najezdy.. ale na druhou stranu, takhle usetri za provoz a zbyde na novou.. suma sumarum je to na nule.. ;)
Letos jsem si taky poridil M600.. lehce zanedbany, ale dobra skola, jsem rad, ze jsem si prosel tou vetsi udrzbou/opravou.. cloveka to musi bavit.

Fizzbiker napsal 26.02.20 v 22:55

Tak aktuálně probíhá taková rekultivace viz poslední odstavec recenze. Součástí je i repase vidlice i centrálu. Snad to nebude rozebraný celej rok.

Fizzbiker napsal 14.07.19 v 10:03

Hele nevím, podle mě nějaká zapomenutá pozůstalost nebo nějaký bazarový ležák v Hollandu.

raid
raid napsal 13.07.19 v 23:51 10b.

Výborná recenze a prima barva
Co asi tak s tou mašinou kdo dělal? Používal to jako stojan na kytky na zahradě? Nebo nějaká uloženka v záplavové oblasti? Každopádně klobouk dolů před tvou trpělivostí

Fizzbiker napsal 07.07.19 v 14:46

Nový řidítka, komplet brzdový desky, brzdovka, nova spojková kapalina, nová řetězovka, olej + filtr, vzduch filtr hiflow, svíčky,...

Srovnání držáku výfuku aby nedřely kde nemají, oživení eletriky, vymena rozpadajicich se hadic a hadiček, čištění karbeců, atd,...

Aktuálně bádání proč se tomu nechce za plynem ukončeno souborem drobných blbosti a otazkou zda u benzinek ještě vůbec prodávají benzín.

paveka
paveka napsal 30.06.19 v 21:39 9b.

dobrá volba