Triumph Adventurer (2002)

Vlastník MacOWitza
Vloženo 21.6.2019
Aktualizováno 21.6.2019

Najklasickejšia klasika od Triumph-u. Poctivé železo z typickým zvukom, primeraným výkonom a pohodlím.

První dojmy - Pokojná motorka s primeraným výkonom. Plexi som zhodil dole, mám radšej rovnomerný tlak vzduchu na celé telo než len jeho sústredenie na hlavu. Ovládanie bezproblémové. Na mieste trochu vadí príliš veľký polomer otáčania. Sedlo pohodlné ale nie únavné. Pozícia akurát. Nábeh brzdného účinku pomerne dlhý, ale plynulý a dostatočný.

Motorku bych doporučil pro - Pokojní klasici v strednom veku na stredné trate - nech sa páči!

Doplňky na motorce - Mám k dispozícii plexi (išlo hneď dole), tankvak, ktorý dávam na sedlo, solo-sedlo a malý kufrík alebo GIVI Maxi. Moto je ale najkrajšia bez prídavkov.

Leštenka od dôchodcu. Poznám tú konktrétnu motorku odkedy si ju pred 9 rokmi on kúpil. Vedel som, že chcem len a jedine Triumph. Uvažoval som nad vlastnou stavbou resp. prestavbou na báze Tridentu alebo Sprintu. Keď prišla možnosť, vzal som Adventurer. Neľutujem. Dizajn a spracovanie - veľmi blízko dokonalosti. Pasuje k môjmu veku aj povahe.

pohy1982
pohy1982 napsal 13.12.22 v 11:54 10b.

Ahoj, krásný stroj. Prosím, nevíš, kde shánět náhradní díly? Konkrétně potřebuji chromový kryt chladiče, v Triumphu mi sdělili, že se již nevyrábí a na skladě ho nemají

rade35
rade35 napsal 28.10.20 v 09:27 10b.

je to krasavice

MacOWitza
MacOWitza napsal 07.10.20 v 23:09

Ďakujem, páni!

orspet
orspet napsal 01.10.20 v 15:37 10b.

Ahoj, moc nás tu není, míň než jeden za rok, tak jsem se rozhodl taky zaregistrovat. Máš krásný stroj! Přeji pohodu a radost z jízdy, snad ještě bude pár hezkých dnů

Milan1963
Milan1963 napsal 21.06.19 v 14:47 10b.

Krasavice, at' ti dělá jen radost.