Kawasaki Z 750 (2007)

Vlastník Dynamit_Dawe
Vloženo 17.6.2019
Aktualizováno 17.6.2019

Není nová, není bezchybná, ale je moje a já jí miluju.

Kawasaki Z650: Dražší, menší výkon.
Kawasaki ER 6N: Dražší, menší výkon.

První dojmy - Parádní pocit, krásný nástup výkonu, dobrý posez. Vyšší vibrace okolo 5500 otáček, ale výš už je to zase pohoda.

Motorku bych doporučil pro - Dobrá pro zkusšenější jezdce ale i začátečníky. V nižších otáčkách je hodná jako koťátko a proto i méně zkušení jezdci se s výkonem poperou snadno. Nevhodná pro menší postavy, řekl bych cca 170 cm je hraničních aby se dobře ovládala.

Doplňky na motorce - Padáky, širší řídítka, ukazatel zařazené rychlosti GIpro, laďák Remus

Kawu Z750 jsem vybral především pro to, že je to japonec. Těm strojům prostě věřím, kluci z Japonska prostě vědí, jak dělat motorky. Design je nadčasový. Ten Design mě baví i po nějaké době, prostě se neokouká a hodně lidí, co ten stroj vidí, tak by vůbec nečekali, že to je už 12 let stará motorka.
Ovladatelnost motorky je příkladná. Krásně jde do zatáček a to znamená zábavu. Je to doslaova návykové. Brzdy jsou dostatečné, jistě by snesla lepší ale pro běžného uživatele postačují bohatě. Podvozek měkčí, ale na naše silnice dobře odladěný. Úložný prostor, no ten spíše není. Spotřebu jsem nikdy nepočítal a neřešil, to je pro mě naprosto nepodstatný údaj a nezajímá mě. Odhadem ale 5-10l :D. Nějak tak. Servis jsem naštěstí řešit nemusel, alespoň zatím. Doufám, že to tak bude i dále.

Dynamit_Dawe
Dynamit_Dawe napsal 20.06.19 v 13:48

No jo, letos jsem se rozhodl pořídít první motorku a jedna z prvních jízd byla k přehradě, tak jsem tam musel udělat hned foto ;)

Kubeja
Kubeja napsal 19.06.19 v 15:15 10b.

Vidím třemešenskou přehradu tak hned pátrám a on Trutnovák .)