Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Ladis71
Vloženo 15.6.2019
Aktualizováno 15.6.2019

Láska na první pohled. Černá gazela.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Suzuki DL 650 V-Strom: Chtěl jsem zůstat u Kawasaki a je delší než Kawa.

První dojmy - První svezení bylo v zimě na vánoce, Bylo deset nad nulou a sucho. Sedla mi hned na první svezení. Krásně táhne , dobře brzdí a to pohodlné sedlo, to mě překvapilo. Nejdřív jsem ji nekoupil a rozmýšlel se, ale nešlo to jinak, než se pro ní vrátit. To je srdcovka.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná na cestování i na ježdění kolem komína.

Doplňky na motorce - Blastry na řídítka, nosič kufru, podpěry na brašny, blatníčky P + Z.
Plánuju ještě padací rám

Najezdil jsem zatím pár set kilometrů, ale můžu říct, že je skvělá. Motor je krásně živý a nemá problém dostat se z nízkých otáček rychle do vyšších. Brzdy jsou výborné a dobře se dávkují. Vzpřímený posez a řídítka relativně vysoko mi vyhovují. měkčí odpružení je fajn na naše cesty. podvozek je dobře odladěný. Dá se i nastavit. Plexi v základu je dostačující, ale na delší cestování bych zvolil větší. Palubní počítač je celkem přehledný, jenom čudlíky na přepínání funkcí jsou dost malé. V rukavicích to není nic moc. Ukazatel zařazené rychlosti svítí červeně a dost výrazně. Jízda samotná je velká zábava. Motorka jde krásně za plynem a do zatáček se sklápí sama. Je určená primárně na silnice, do lehčího terénu se dá s jistou opatrností. Je limitovaná druhem a rozměrem pneumatik. Enduro bych v tom nehledal. Versys je v překladu všeuměl. To by mohlo být. Záleží na jezdci. Je to taková Multistrada od Kawasaki. Krásná, hbitá a šikovná cestovní motorka se spotřebou do pěti litrů. A když si chcete zablbnout a potahat, taky to není problém. Na cestování po Evropě bude skvělá.

Jopeeeno
Jopeeeno napsal 16.06.19 v 19:59 10b.

Vítej v klubu. Budeš spokojený