Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník Shrek_14
Vloženo 11.6.2019
Aktualizováno 13.6.2019

Po dlouhé době zase něco, na čem se dá lítat a nedělá to ostudu.

Motorka koupena od Soukromý majitel

Honda CB 900F Hornet: Chtěl jsem zase dvouvál, SVčko se naskytlo kousek od baráku.

První dojmy - Do ruky mi padla hned. Bál jsem se, když jsem se na ní jel podívat, někdo tvrdil, že je velká, někdo zase, že je to prcek. Když jsem na ní poprvé sednul, tak padla do ruky hnedka. Prostě přesně ta strojovna, na který se dá jezdit do práce i na menší projížďky po republice.

Motorku bych doporučil pro - Ideální na běžné ježdění . Chorvatsko bych na ní dávat nechtěl, ale po ČR nemám problém.

Doplňky na motorce - Na Sůzu predchozí majitel napáchal jiná řidítka (ponechám) a laďák (dám jiný s homologací).

Vybíral jsem motorku s rozumnou cenovkou a s dostatečným výkonem. Volil jsem Horneta, ale nechtěl jsem prijít o ten syrovej zvuk dvouválce. Pak jsem narazil na SVčko z Rakouska, ale byly by problémy s přihlášením kvůli emisní normě. No a dostal se mi do ruky inzerát na tohle SVčko, 37 najeto, servisováno v Suzuki, od poslední STK najeto pár set km... no vzal jsem jí. A zatím nelituji.
Motorově jsem spokojenej, jede jako fík, hezky tahá, s brzdama jsem spokojenej, co mě však momentálně dost tíží jsou hadry a úložnej prostor. Z choppera mám jen kožený hadry, což na naháče není to pravý no a musím vymyslet kufr.

1. závada : při jízdě v dešti jela jen na jeden válec. Projel jsem fóra a dočetl jsem se, že u SVčka teče voda ke svíčce 1. válce. Prý se ucpává odtokový kanálek. Nastartováno, přední svod vlažnej. Vyndána fajfka, profouknuto kompresorem, motor zase šlape jako fík. ?