stratos_r1250gs

Honda CB 650R (2019)

Vlastník pbohacek
Vloženo 10.6.2019
Aktualizováno 10.6.2019

První motorka, tak prosím berte v potaz tuto skutečnost, než se začnete vymezovat vůči mým názorům. (jinými slovy o motorkách nic nevím tak se nenechte zbytečně vytáčet).

Yamaha MT-07: Slabší zakladní výbava ve srovnání s Hondou a cenou modelu. Pouze dvouválec = zvuk skútru.
Yamaha XSR 700: Slabší zakladní výbava ve srovnání s Hondou a cenou modelu. Pouze dvouválec = zvuk skútru.
Yamaha MT-09: Dražší, ale hlavně asi pro začátečníka příliš vykonný stroj.

První dojmy - Zatím velká spokojenost a pocitově jsem omylem zvolil zřejmě to nejlepší co si jako začátčník můžu přát. Chtěl jsem naháče v lehkém retro stylu a tahle Honda to myslím splňuje na maximum.

Motorku bych doporučil pro - Začátečník, spíš kochací, než rychlá jízda.

Hledal jsem motorku pro začátečníka, když už jsem si v pomatení smyslů nadělil ke 40. narozeninám řidičák. Byl jsem téměř rozhodnutý pro Yamahu MT-07, když se objevila tahle Honda. Designově mě naprosto uzemnila. LED světla, obrácená vidlice a ty svody... Takže v začátečnickém nadšení jsem ještě bez papírů zajel na Vrbovku do Hondy, kde jsem se dozvěděl, že zrovna prodali poslední skladovku a další budou až za pár měsíců. To mě splašilo ještě víc a po obvolání několika autosalónů se našla jedna v Liberci. O týden později, bez žádných zkušebních jízd, jsem ráno přebral řidičák a v poledne motorku a vyrazil na cestu do Prahy. Od té doby musím říct, že nelituji a jsem pouze nadšen. Beru to samozřejmě jako obrovské štěstí, že mi hned první motorka tak skvěle sedla. Přátelé ona totiž nejen skvěle vypadá, ale i skvěle jede. A ten zvuk. To je symfonie, o které se dnešním jedno, dvouválcům může jen zdát. Výkonově to samozřejmě není žádný trhač, ale přece jen to trochu jede, když za to člověk veme, což z ní dělá ideální začátečnický stroj.

dasturm
dasturm napsal 17.06.19 v 19:19 10b.

Nadherna motorka

BakeMT
BakeMT napsal 12.06.19 v 08:28 10b.

Super!

Sogeth
Sogeth napsal 11.06.19 v 08:13 10b.

Pekny stroj - at slouzi.