BMW R 1250 GS Adventure (2019)

Vlastník juryna007
Vloženo 9.6.2019
Aktualizováno 9.1.2022

Splněný klukovský sen.. Čekal jsem na ní 12 týdnů a šetřil, to snad ani nemůžu napsat..

Motorka koupena od FIRMA:ACR auto (České Budějovice 4)

První dojmy - Velikost, mohutnost, hmota... Skvělý.. Takhle jsem si to přesně představoval Jen ta hora chechtáků, z tý mi fakt není do smíchu

Motorku bych doporučil pro - Chlapy to je těžký... Má to skoro každej,a taky skoro každej u toho skončí protože cokoliv jinýho, je vždycky jen a jen kompromis... Bohužel

Doplňky na motorce - Rozšíření stojanu, kastlík na pichoviny, zátka na olej, pancéřové sklo na displei, doraz řízení, padák na kardan, ochranné plexi světla, brašny na rámu, zásuvka s USB, držák fotky - zima je dlouhá a člověk se nudí

Advík absloutně splnil moje očekávání.
Proč jsem si raději nekoupil Afriku..?? - Protože je tam moc písku...
To zajíždění motoru, to byla fakt opatrnost abych netočil motor přes 5, chvilku jsem se pasoval s rychlořazením protože jsem byl zvyklý zavírat plyn z předchozích motorek.
Ale je to bomba když se to člověk naučí... Fakt dobře to funguje nad 5 tis. otáček.
Už máme za sebou výlet na Vršíč a lehce jsme lízli Itaklu, tempomat je kapitola sama pro sebe, už si motorku bez toho nekoupím.
Jinak je ergonomika na motorce navržená opravdu skvěle, veškerý ovldače působí velmi trvanlivě, všechno padne do ruky, nic se nehledá.
Na motorce už mám 2500km a za měsíc pálím do finska. Nemůžu se dočkat

Tak po návratu z Finska 20.7.19 ujeto prvních 10 000km a začnu z té horší stránky.

- Oproti KTM a Dukatce chybí trošku výkon.. 10 - 15 koníků by na to předjíždění bodlo..
- 6 by mohla být trošku delší kvůli dálnicim
- Blinkry - nebaworácký :-S
No a to je asi všechno...
Plusy - je na cestování po civilizovaný Evropě nejlepší.. Prostě Advík..

Nejvíce používám režim Road ale opravdu z 80%. 10 % dynamic motorka je nervózní, tvrdá a ucukaná ale dobrý na předjíždění, 10% enduro co taky na šotoliny a RAIN jen při dešti...

Pociťuju opravdu výrazné změny chování při změně režimu nebo nastavení podvozku.
Aerodinamika dobrá - není to GTL
Praktičnost úplně skvělá...
Zatím žádné závady, poruchy nebo klepnutí m zem.. Čeká mě 1. Servis a už dopředu znám jeho cenu.. To je na tom krásný...

Raisto01
Raisto01 napsal 24.02.21 v 12:04 10b.

Chvilinku jsem nad ni premyslel, ale pak jsem zjistil, ze to je jen a jen kompromis.
Ale kdo to ma rad, muze byt fajn.

scenic74
scenic74 napsal 31.05.20 v 11:30 10b.

Skvelá volba

Freeman
Freeman napsal 16.10.19 v 12:03 10b.

Parádní kousek a skvělá volba Advík je asi opravdu to nej na cestování cestou necestou. Tak další hromadu pohodových kilometrů a stále s koly dole

rline
rline napsal 30.07.19 v 14:33 10b.

Skvělá volba

nemecekj
nemecekj napsal 14.07.19 v 10:42 10b.

rozumím výběru