Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník martin756
Vloženo 9.6.2019
Aktualizováno 9.6.2019

Ověřená klasika v novém kabátě Předtím jsem měl SVčko 650, takže při přechodu na cenduro/adventure byl Stromek poměrně logická volba.

Honda CB 500X: Měl jsem obavy, že bude slabá pro cestování ve dvou. Nový model 2019 byl dostupný až na konci května.
Suzuki DL 650 V-Strom: Uvažoval jsem i o starším V-stromu, ale opravdu se mi nelíbí design.
Benelli Leoncino 500 Trail: Krásný scrambler za dostupnou cenu, ale měl jsem obavy ze spolehlivosti na dlouhých cestách.

První dojmy - Očekával jsem těžkopádnou motorku, protože tak na mě působil starší Stromek, ale byl jsem mile překvapen, že to není tak špatné.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého pohodového cestovatele, jednotlivce i páry, pro jízdu okolo komína i kolem světa.

Doplňky na motorce - Kryty rukou, origo plastový kryt motoru, padací rám Givi, kufry Big Husky

Vybral jsem si tento stroj, protože jsem hledal motorku na cestování, která zvládne lehký terén, je spolehlivá a uveze mě i s batůžkem. Také jsem chtěl co nejnovější stroj, abych měl vyšší šanci, že se při delších cestách neporouchá. Starší v-strom se mi designově opravu nelíbil, ale když na mě vybafnul inzerát s tímto novým, tak jsem hned vyrazil k prodejci. Je to univerzální stroj, se kterým se dá dobře cestovat po všech cestách i necestách.
Navíc - za cenu 10 let staré Brambory jsem dostal zánovní Suzuki a to není špatné

runda
runda napsal 19.07.19 v 08:52 10b.

mildafleck
mildafleck napsal 09.06.19 v 22:14 10b.

Udělal jsi dobře Vstrom 650 zůstane u mě vždy motorka která mě naučila cestovat ,ale zároveň jsem si jí užil i kolem komína