Yamaha MT-09 (2018)

Vlastník Dareomius
Vloženo 9.6.2019
Aktualizováno 9.6.2019

Láska na první pohled. Líbí se mi na ní kažřdý detail a na silnici jsme skvělý tým.

Motorka koupena od FIRMA:KaraOne (Praha 10-Štěrboholy) - Úžasní lidé a nadšenci do motorek.

První dojmy - Motorka padla ihned, je agilní, lehká, dynamická. A za vzhledem se každý otočí.

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct, komu přesně doporučit. Asi je potřeba mít zálibu v tomto vzhledu a nehledat úplně to nejlepší do posledního čísla.

Doplňky na motorce - Pouze 3D tištěná držák konektoru navigace.

Hlavní důvod je vzhled, nebudu lhát. Nemám zkušenosti s velkým množstvím motorek, takže mi stačilo, že recenze byly dobré. Určitě se za stejné peníze najdou lepší stroje, ale pro mě je tohle ideál. Nádherná matná šedá doplněná fluo je geniální pro zviditelnění na silnici a originální oproti ostatním motorkám. 4 čočky LED světel vpředu svítí lépe, než auto a díky nim jsem vidět i za dne.

Jízdní vlastnosti jsou dle mého názoru skvělé, ale opět, nemám tolik zkušeností. Velmi využívám změnu jjízdních modů a kontrolu trakce. Oboje mi pomáhá zažít jízdu přesně takovou, jakou chci.