Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník fotografnamotorce
Vloženo 8.6.2019
Aktualizováno 29.4.2020

Moje úplně první motorka. Byla to láska na první pohled. Ta žlutá pružina, ty vejfuky... Prostě jsem jí musel mít!

Motorka koupena od FIRMA:Milan Stuparič - MotoShop Tábor (T

Honda CBF 600N: Na většině inzerátů byla oťukaná, nebo měla moc najeto apod.
Honda CBF 600S: Nenašel jsem žádnou v hezkém stavu a se seškrcením na 35kw

První dojmy - Překvapilo mě, jak je krásně živá, ovladatelná a co teprv ten zvuk!! Displej za tmy svítí pěknou červenou, což je moc pěknej detail. Žlutá pružina z boku dělá moc pěkný efekt a celkově motorka vypadá rychlejší, než opravdu je. :) Zrychlení je ale díky váze a jednomu válci naprosto výborný!

Motorku bych doporučil pro - začátečníky i pokročilé.

S výběrem jsem moc neváhal, bylo to jednoduché, dovoz z Německa s maximem výkonu co mohu na svůj řidičák. Skvělý vzhled, který mě jen tak neomrzí a cena, která byla ještě v mých možnostech.
Po první projížďce mám opravdu málo co k ní vytknout. Ovladatelnost byla parádní, zvuk výfuku naprosto návyková záležitost (respektive ta střelba při každém puštění plynu) a reakce na plyn i zrychlení taky super. Ve městě ideální, okresky taky fajn, na delší cestě tam už člověku chybí šestka a nějaký ten válec navíc. Při rychlosti nad 100 už to fakt slušně fouká a nejvíc jsem vymáčkl 167km/h. . Trochu mi chybí ukazatel paliva, ale naštěstí to něco na rezervu ještě zvládne, takže se to dá přežít, řeším to přes nulování "Trip1", stačí si pamatovat, že někdy po 160km začne svítit rezerva, na kterou zvládnu minimálně ještě 40km. :)