Suzuki VZ 800 Marauder custom (1997)

Vlastník Imer
Vloženo 7.6.2019
Aktualizováno 7.6.2019

Moja druhá moto po dlhšej prestávke. Chcel som ju v červenom prevedení takže tak

První dojmy - Páčila sa mi na prvý pohlad, a hlavne v červenej farbe. Kupoval som ju stým, že nebudem na nej jazdit 200, ale len okolo komína ... myslím tým úplne pohodovú jazdu.

Motorku bych doporučil pro - Ktorý dlhšie nejazdili je táto moto úplne v pohode. má nizko sedlo takže je vhodná aj pre nižších... Určite nie je vhodná pre mladých, ktorí sa chcú vyjašiť

Doplňky na motorce - Upravené sedlo, úprava predná vidlica, otvorené výfuky.

Mám najazdené na tejto moto cca 3000km. Motor - sila mi vyhovuje - chcel som moto s karburátormi, takže toto bola jedna z kandidátov, ono je pravda že zladenie karbcov na Marošovi je porod, ale ked to ide - velká spokojnost. Motor nemá problém dedinu na pätke. Čo sa týka poruchovosti, s moto som nemal absolútne žiadny problém, zatial mna nikde nenechala. Je to ešte poctivých 220kg železa. Spotrebu mám medzi 4-5L. Kúpil som ju aj preto že som chcel vidieť ako pracujú karbce na tomto stroji a vediet to zladit - bo robím servisáka - bola to pre mna výzva. Musím povedať že sa podarilo.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 09.06.19 v 07:47 10b.

dobrý důvod ke koupi .. Ale jinak vypadá dobře tak hodně šťastných kilometrů a pohodu v sedle chlape .

žižala.
žižala. napsal 08.06.19 v 10:33 10b.

Supr stroj.

Čadil
Čadil napsal 07.06.19 v 17:36 10b.

Pabli
Pabli napsal 07.06.19 v 13:47 10b.

Pohodu na cestách. Seriál horná dolná vás nalákal na výlet?