stratos_r1250gs

MV Agusta Dragster 800 (RR) (2014)

Vlastník Springi
Vloženo 6.6.2019
Aktualizováno 6.6.2019

Zanedbaný italský klenot, designová pecka co má koule.

První dojmy - Chudák motorka, nevím proč si lidi kupují takové motorky když se o ně nestarají, zanedbávají a chovají se k nim jak ke kusu hadru.

Motorku bych doporučil pro - Magorům do italských motorek

Doplňky na motorce - Páčky rizoma, budou padáky, nějaký Noname carbon kryt přístrojovky co vymýšlel asi nějakej francouz protože se přes něj nedá utáhnout přístrojovka.

Motorka je celá zalakovaná bílými tečkami, byla určitě bouraná na předek, špinavá nehorázně, nevím čím předchozí majitel mazal řetěz ale asi kolomazem... no hrůza. Nefunkční zadní brzda. No byla za slušnej peníz a pojizdná.

Motorku jsem chtěl už dlouho, věděl jsem do čeho jdu, jen nedokážu pochopit jaký jsou lidi hovada. Přední držák světla posvařovanej snad elektrodou, stříklej sprejem, kryt přístrojovky slepený nějakým silikonem, jedna vidlice nepatrně ohnutá, na jednom místě dost podřená. Blatník poprasknej, přístrojovka držela na jediným šroubu. Rozbitý zrcátko, brýle nakřivo. Pověnoval jsem se jí, celá motorka důkladně vyčištěná. Předek srovnaný, promazal jsem krk řízení, vše dotáhl podle specifikací servisního manuálu, nový filtr, olej..původní byl černej jak noc, trocha kovových pilin na vypoušťáku. Zkontrolovaná celá motorka skrz na skrz. Nová zadní guma...ta co mam má podle TP být abych udělal evidenčku. Komplet nová brzdovka všude, odvzdušná nefunkční zadní brzda. Opravená netěsnící palivová nádrž okolo palivové pumpy. DOHUŠTĚNÝ KOLA...protože ta motorka nezatáčela...Blinkry přilepený elektrikářskou páskou, prasklá jedna "kapota"

Motorka prokoukla, technika pořešená, kosmetický vady budu postupně řešit. Na zimu se chystám přelakovat celou motorku protože je všude možně odřená a dobitá.

Co se motorky týče jsem spokojenej, skvělej posez, neskutečnej motor i podvozek. Nejlepší motorka na které jsem kdy jel. Mám pocit jako by byla dělaná přímo pro mě. Naprostá spokojenost, když pominu ty šrámy tak je to bezpochyb nádherná motorka na pohled. Bude se mít dobře holka moje :)

JollyJoker
JollyJoker napsal 13.06.19 v 08:16 10b.

Krásná motorka konečně v dobrých rukou

Springi
Springi napsal 11.06.19 v 18:26

Jediný co mě bude tlačit u nádrže bude erekce z jízdy Dík hoši a holky?

dragsterrr
dragsterrr napsal 11.06.19 v 09:35 10b.

nadhera, ale predpokladam, ze posez sa Ti asi po 200 km pripomenie, ked Ta bude tlacit sedlo pri nadrzi :)