stratos_r1250gs

Honda NC 750X (2019)

Vlastník Zbyšoun
Vloženo 6.6.2019
Aktualizováno 7.6.2019

NCéčko je velmi příjemná motorka, přesně taková, jakou jsem si ji představoval

Motorka koupena od Honda Roman Bartizal

První dojmy - Motorku jsem si přitáhl z Budějic. Bohužel pršelo, tak jsem nemohl (nechtěl) přijet jednou stopu. A první svezení ? Paráda, bomba, skvělé ! :-)

Motorku bych doporučil pro - Kromě závodníků pro každého ;-)

Doplňky na motorce - Komfort sada: výhřívané hevty, kryty rukojetí, 12V zásuvka, ochranný rám, hlavní stojan

Přemýšlel jsem, jakou svojí první motorku si pořídit. Hned jsem věděl, že nechci žádnou překoňovanou potvoru. Měla to být dospělá motorka se středně velkým objemem motoru, nenáročná na údržbu, použitelná jak na ježdění do práce tak na několikadenní výlety. V hledáčku kromě NC jsem měl také Versys 650, Tracer 700 a VStrom 650 - všechny skvělé motorky. Vybral jsem srdcem NC v modré barvě. Motorka je moooc pěkná

Jsem po první garančce. Motorka je úžasná, moc mě baví. Pokud se člověk jede projet jen tak na kochačku, není problém se dostat na spotřebu ke 3 litrům. Když za to víc vezmu, nedostanu se přes 4 litry. Krouťák 68 Nm hýbe s motorkou velice slušně a protože nejsem závodník, výkon je druhořadý.

Jak psal Ivan (Buštík), hlavní je, vrátit se z vyjížďky pokaždé v pořádku domů k rodině. Toto musí mít každý, kdo sedí na motorce, stále na mysli !

tomcruise77
tomcruise77 napsal 13.06.19 v 07:40 10b.

Moc hezká barva

Geodet
Geodet napsal 08.06.19 v 07:29 10b.

Buštík
Buštík napsal 07.06.19 v 22:50

jak já tě chápu... Ani nevíš jak... Super moto !!!