stratos_r1250gs

Yamaha XJ 650 (1981)

Vlastník čert129
Vloženo 5.6.2019
Aktualizováno 22.6.2019

XJ se mě vždycky líbilo, tak jsem si ho koupil jako druhou motorku , jak se říká na ježdění kolem komína , spíš mě doma chyběla ta starší klasika

Motorka koupena od dovoz Německo

První dojmy - První dojmy byly úplně podle mých představ , asi před dvaceti lety jsem vlastnil Kawasaki GPZ - 750 , tak jsem chtěl něco podobného, vždycky mě říkali , ti borci co měli mladší stroje ,jak na tom můžeš jezdit ,kroutí se to, nebrzdí to , víc to řve jak jede a to mě právě zase chybělo , člověk se u toho musí taky trochu nadřít ,aby si toho vážil , že se mohl svést na takové motorce ,jelikož teď většinou jezdím na Drag stáru XVS -1100 ,musel jsem XJ koupit, je v okolí dost akcí kde hodně motorkářů zavzpomíná na čim vlastně začínali ,taková ještě poctivá motorka se nikdy nemůže okoukat

Motorku jsem si vybral, proto že se mě líbila ,více zkušeností a poznatků jak se babička bude chovat Vám napíši později , ale budu si ji užívat to mě věřte , celou jsem ji rozdělal, co bylo špatný vyměnil ,popř. nastříkal , vyleštil a znovu poskládal

Kandelábr
Kandelábr napsal 24.06.19 v 23:58 10b.

Parádní stroj Přesně moje krevní skupina. Stará, poctivá motorka ze železa! Ať slouží!

kaw.38
kaw.38 napsal 22.06.19 v 20:12 10b.

Moc pěkná

čert129
čert129 napsal 19.06.19 v 18:37

Moc díky za komentáře kamarádi