Honda NSR 125R (2000)

Vlastník MarryK
Vloženo 5.6.2019
Aktualizováno 5.6.2019

Každá motorka má svého ducha.. jen ta moje mrcha má v sobě poltergeista

První dojmy - Od začátku bylo jasné, že chci cvajtakt.. Tuhle mrchu jsem sehnala přes známého a jak se říká, to je snad nejhorší co může být. Hned z počátku byl vyměněn startér, teče pravý přední tlumič, řetěz k.o., kabely dělané kýmsi doma na prase.. Nicméně pomalu ji dávám do kupy a začínáme si rozumět. Člověk by nevěřil, jaká sranda může být jen s 125ccm ?

Nsr sem vybrala, protože co se týká 125 je to dle mého názoru zlatý střed. Uvažovala jsem ještě nad Derbi a Aprilia ale při cenách dílů vyhrála právě Honda. Jelikož už jí pár let je, má samozřejmě svoje mouchy ale to každá 125, na které se většina majitelů teprve učí.

Mírné nedostatky vidím na stupačkách, které jsou nízko a o které tak lehce škrtám při větším náklonu, vibrace ale nejsou zrovna nejhorší. To samé se ale nedá říct o zrcátkách, nad 100km/h se rozklepou a vidím za sebou už jen šmouhy.

Spotřeba není nijak hrozná ale samozřejmě záleží na stylu jízdy. Čím víc za ní člověk tahá, tím víc papá, logicky..
BTW. Oilmaster je odpojený a míchám tak rovnou do nádrže.

Úložný prostor defakto není, poté co tam člověk uloží lékárničku a vestu, je kapacitě konec.

Čas ještě ukáže, jak nám to spolu letos půjde.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 02.09.19 v 18:52 10b.

Jste perfektně barevně sladěné a působí to skvěle. Ať Ti dělá jen radost a nejezdi rychleji než litá Tvůj anděl strážný..

Hokke
Hokke napsal 11.07.19 v 11:36 10b.

B.rider
B.rider napsal 05.06.19 v 21:16 10b.

kolama nahorů