Kawasaki KMX 125 (1999)

Vlastník MotoM8
Vloženo 3.6.2019
Aktualizováno 7.10.2019

Když sem ji viděl poprvé hlavou mi proletělo "Red devil".
Motorka je svižná, chytá na první nakopnutí vyhovuje mi hodně prostě ???

První dojmy - Poprvé když sem ji uviděl tak sem byl šťastný (logicky je to moje první motorka). Tak ji bratranec projel protože sem se bál trochu protože sem dlouho na motorce. Ale po asi 2 denním přemýšlení sem řekl že už chci motorku byla asi půlka března tam už sem chtěl jezdit, tak sme jo vzali a pár dní stala v garáži. NAkonec sem ji konečně poprvé projel, trochu sem se bál ale nakonec se ukázalo že to je klidná motorka podle mě ideální pro začátečníka jako jsem já, a zatím jen chválím nějaké drobnosti se tam museli udělat. Jediné co bych předchozímu majitely vytkl tak snad to... Že mi ani neřekl že závit pro prevedovkovy olej je strhlý. Ale jinak spokojenost zatím, ještě sem ji pořádně nevzal do terénu, furt prší... A ani na tom nemám moc pneu spíš jen tak na polňačky jak na nějaký les.

Zatím se mi motorka jeví jako ideální pro začátek, svižná není sní náročná manipulace, takový klasický starý držák prostě ?
Když sem ji zkusil jednou vzít na hodně bahnitou polňačku, sem myslel ze ji poprvé položím, ale nějak sem netahal agresivně za plyn nebo brzdu furt jel do předu i když Teda řídítka cukaly silně, takže recenze celkově
Ideální pro začátečníky, ať už na cestu nebo do lehkého terénu
Nebo motorka na lítačku mimo zpevněné povrchy. Zatím sní mám nalítáno něco kolem 350 km a dobrá koupě podle mě, jen mě když sem si udělal delší jízdu a to nějakých 120 km tak mě bolel zadek ale je to enduro není to moc na cestování.

Teď (9.9. 2019) už mám na ní najeto asi 2000 km a musím říct že opravdu skvělá jak na lehčí terén tak i na cesty, zatáčky se sní logicky nebudou klopit jako se supersportem na koleno, ale mě to takhle stačí zatím spokojený, pár lídí mi říkalo že si mám jako první motorku koupit 4takt ale já myslím že sem vybral ten 2takt dobře jede svižně sem tam i nějaké to auto sní předjedu, zkrátka je to o péči olej měním po 1500-1800 km a zatím mě nikde nenechala, ani opravu jen tankuju a doplňuju kapaliny. A mám v zimě v plánu na ní udělat nějaké změny, třeba jako koupit barevné trubičky na výplety kol, nebo koupit nový potah na sedlo držák na mobil abych mohl jezdit delší trasy s navigací na mobilu.
Tak uvidíme a třeba se někdy zase tady objevím a něco napíšu.