renocar_unor

Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník TOBI19
Vloženo 1.6.2019
Aktualizováno 1.6.2019

Krásný a vymazlený sršeň v opravdu krásném stavu po 3tím majiteli. Do pprovozu šel až 2008 v Květnu.
V servise mi před koupí řekli že se málokdy vidí takhle opečovávaný stroj.

Suzuki GSR 600: Dovoz bez servisky a daleko
Kawasaki Z 750: Ikdyž se mi víc líbí, nebyla nikde žádná s ČR původem a servisní historií

První dojmy - První dojmy byly samozřejmě úžasné. pod zadkem dostatek výkonu na začátek, velmi lehká a skvěle ovladatelná motorka. po mesíci jsem pochopil proč je vhodná hlavně pro motorkářky :p :D, ale na rozježdení jsem si snad nemohl vybrat lépe. Doporučuji na 100000%... Nižší výkon by tě po čase začal srát a už bys musel řešit novou motku...

Motorku bych doporučil pro - 100000000000% pro začátečníky a holky, kdo tvrdí že ne tak at´ si sám zůstane u skůtru 5 ccm 0,3KW :D

Po ročním čumnění do internetu, 100. článků a recenzí jsem stejně věděl hovno co vybrat :D až jsem měl prachy na účtě tak jsem znova koukal a tenhle inzerát mě zaujal hlavně proto, že to byl krasný hornet s ČR původem, servisní knihou, padacími protektory, výfukem IXIL, širšími řídítky, slušným nájezdem 41 tkm atd...
Majitel vypadal vpohodě a důvěryhodně s ničím co jsem navrhnul neměl problém.

TOBI19
TOBI19 napsal 01.06.19 v 19:25

Největší prdel je ze jsem to fotil u kámoše a to je jeho kluk... A tahle fotka je jediná, kterou mám z boku?
Ale mám v plánu to pak vyměnit za foto stim svým capartem ať to tady nemate.
Ale i tak moc díky ?

PSanec
PSanec napsal 01.06.19 v 12:43 10b.

Pěkná Honda s dobrým posezením budoucího motorkáře.jo co se v mladí naučíš... Jen super km tobě i tvé ratolesti.