BMW K 1200 LT (2002)

Vlastník jirka13121974
Vloženo 29.5.2019
Aktualizováno 29.5.2019

Luxus na dvou kolech, překrásný cestovní koráb s vlastnostmi motorky a tím nejzábavnějším ježděním

Honda GL1200 GoldWing: Horší výbava, cena

První dojmy - První dojem byl při sesednutí z maxiskútru Kymco. Nikdy jsem LT neviděl naživo a při odplachtování u prodejce jsem se zděsil i při mých 185 cm a 100 kg :-) Ale zakoupil jsem a jelikož jsem to měl domů od prodejce cca 490 km, po pár kilometrech jsme byli nerozlučnými kamarády :-)

Motorku bych doporučil pro - komukoliv kdo ji jen váhově zvládne. Určitě ale lidem, kteří nemají potřebu závodit, ale jízdu si užít se vším všudy.

Doplňky na motorce - přídavná LED světla, tankbag s držákem mapy, držák BMW navigace s nástavbou držáku telefonu

Zatím prvních pár dojmů. Bezva moto s obrovským jízdním komfortem, pohodlností a "sezením" na silnici. Manipulace na místě je horší, ale vyvážena komfortem za jízdy. Velmi pružný motor, účinné brzdy. Obrovský polohovatelný štít je geniální, vyzkoušeno i za deště a jen minimum kapiček se přes něj dostane. Pro spolujezdce je to obývák, úložné prostory velmi chytře a prostorně řešené + origo. BMW tašky na míru svědčí o exkluzivitě tohoto stroje. Neváhám ji shodit ze stojanu i pro jízdu na nákup na vzdálenost cca 5 km, tak mě uchvátila

Strit.626
Strit.626 napsal 14.01.20 v 21:50 9b.

přeji v nadcházející sezóně hodně ujetých km a šťastné návraty a ať ti LT slouží. Taky jsem už dospěl a vyhledávám více pohodlí, než rychlost

Marek41
Marek41 napsal 16.06.19 v 20:24 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.05.19 v 16:38 10b.

Kuťas1
Kuťas1 napsal 30.05.19 v 10:43