Ducati Multistrada 950 (2018)

Vlastník LT76
Vloženo 29.5.2019
Aktualizováno 29.5.2019

Motorku jsem koupil, protože jsem jí opravdu nutně potřeboval.

Motorka koupena od Moto Italia s.r.o. - Prodejce (konkrétně Roman Padevět ze společnosti Moto Italia s.r.o.) byl od začátku do konce profesionál.

Triumph Tiger 800 XR: Zvuk 3-válce se mi až tak nezamlouval. Zkušební jízda - ANO (Triumph Praha).
Yamaha Tracer 900: Nepadla mi do oka. Zkušební jízda - NE.
BMW F 800 GS: Ani nevím proč jsem jí vyřadil :D. Zkušební jízda - ANO (Invelt Praha).
Honda CRF1000L Africa Twin: Nelíbila se manželce :D. Zkušební jízda - ANO (K2 Moto Praha).

První dojmy - Motorka je prostě v domácnosti potřeba, o tom žádná ... je to stejně důležitá věc jako lednička, ale zase ne tak důležitá jako pračka ... to je taky jasný. Z úplně prvního dojmu si nic nepamatuju (Ducati Tour 2017 - Milín). Druhý dojem (Ducati Tour 2018 - Most) mě přesvědčil, že je potřeba si jí půjčit na celý víkend ... a tak se taky stalo. No a po víkendu bylo jasno. Celkově mě příjemná ergonomie a jízdní vlastnosti společně s usměvem manželky coby přísedícího a schvalovacího orgánu rozhodly o tom, že pokud má něco parkovat doma za plotem, tak toto.

Motorku bych doporučil pro - Primárně asi pro každého, kdo potřebuje už jistou dávku ochrany a pohodlí při nějakém tom tripu a hlavně ... komu se nadevše líbí zvuk dvouválce.

Doplňky na motorce - Sada kufrů (do horního jdou uložit 2 integrálky) včetně brašny na nádrž, padací rám s přídavnými světlomety (při pohledu je všem jasné, že padací rám plní spíše funkci nosiče přídavných světel :D), vyhřívané gripy, držák navigace a navigaci Garmin Zumo 395.

Malou Multistradu jsem pořídil po relativně dlouhém rozmýšlení v 11/2018 a s odstupem času a několika málo kilometrů nelituji. První dojmy se s dalšími ujetými kilometry jen a jen potvrzují.
Jediné s čím se potýkám je lehká nervozita "studené" spojky při rozjezdu. Tak uvidíme,
zda-li se s tím naučím žít nebo to budu řešit.
Více info budu doplňovat postupně tak jak budou naskakovat kilometry.

Hrompac
Hrompac napsal 20.06.19 v 00:51

Ať ti slouží ke spokojenosti. Věř mi, bude
A pokud jde o ranní divokou spojku, zkus po příjezdu nechat motorku na hlavním stojanu a ne na bočáku. Podle mě při náklonu zmizí ze spojky olej a proto ta divočina.

Hrompac
Hrompac napsal 19.06.19 v 21:48 10b.

Ať ti slouží ke spokojenosti. Věř mi, bude

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.06.19 v 00:24 10b.