Yamaha YZF-R1 (2002)

Vlastník charon87
Vloženo 26.5.2019
Aktualizováno 7.6.2020

Tak holt to zkusime na okruhu. Na silnici je to posledni dobou mazec...
Zatim je oskliva. Dodelame!!

První dojmy - V pohode masina. Prijemna na ovladani. Motor ma stred i spodek. Jde pekne za plynem. Podvozek je podobnej geo modelu 00. Vodi se pododne, ale ma vic vahy na predku. Coz zrychluje rizeni a zlepsuje cit.

Motorku bych doporučil pro - Okruhovka za dobry prachy. Mam dobry reference na spolehlivost. 150 koni staci pro zacatek

Doplňky na motorce - Power commander3. Laminaty. Jinak ocesana. Dostala radialku z r1 09. Vejfu(c)k Mivv. Packy titax. Pancire. Par dalsich kravinek.

Proste delsi dobu premejslim ze bych zkusil okruh a bylo mi lito ze bych s ostatnima mohl padnout.
Tohle jsem vzal od souseda, kterej ji mel chvilku a ani ji nezkusil na okruhu, ale mel moznost na novejsi, tak jsem vzal tuhleod nej ja. Jeste nez mi ji prodal. Tak u nej prosel motor kompletnim serizenim - synchnizace, ventily, filtry, naplne. Koupil ji v origo kapotach a lamina mel na svou civilni r1, kterou stale ma. Masina kompletne serizena. Musim na ni dodelat par veci, technicky vypada ok. Ale prestavba na okruh neni uplne dokoncena, tak to dotahnu sam. Masina ma power commander 3. Asi ji obohatim o quickshift v budoucnu, ale tose uvidi dal.

Cerven 019. Radialka namontovana. Dal jsem lepsi zadni central, kterej jsem nedavno koupil a jezdil v karbecovy r1. Ale to hlavni, kapoty jsem komplet pretmelil a motorka je ted v plnici. Ano jeste to zabere cas, ale v klidu, nespecham. Hlavne me to musi bavit a to se deje!!!
A tak uz neni tak oskliva- a vzhledem k tomu, ze oskliva byla ziskala i jmeno - osklivka Katka

Tak konec zari se nese v dalsich pracech na tyhle potvore. Nastrikal jsem masinu do bile barvy a laknul dvouslozkacem. Dostat ji do tohohle stavu zabralo mnoho vikendu s brusnou houbickou v jedny ruce a tmelem v druhy (byla.by davno hotova nebejt stavby vetsi dilny na bajky), podsedlak mi dal zabrat nejvic - asi byly v minulosti potrisnena necim mastnym a to se podepisovalo na plnici a barve. Zbytek doladim samolepkama. Ale jeste poladim cerne jeden dil kapoty. Nakoupil jsem par veci. O radiale jsem psal. Dal jsem zlate packy ktere se povalovaly bez ucelne doma a tim jsem se rozhodl pro dalsi detaily ladene do zlate barvy, takde spis detaily. Zlaty srouby do plexi. Proste kokotiny ale at to trochu ladi.

Takze den pred statnim svatkem 27.10.2019 jsem motorku dodelal. Takze masina konecne dostala bilou barvu kapot. Po sleze jsem koupil barevny folie v metrazi a udelal grafiku. Lehka inspiracka r7 z roku 99. A po pul roce jsem si natocil. Prede jako kote. Plameny z laufu litaji docela solidni.
Pozdeji jsem ji i testoval a velmi pozitivni dojmy z motoru - jeho chodu a i podvozku. Motor ma krasnej zvuk a je tichej mechanicky. Je relativne vztekla a pri testovacich jizdach nebyl problem jezdit bokem jen na pridani plynu, ale gumy nemely uplne idealni teploty. Mam z ni velmi dobrej pocit. Podvozek reaguje dobre a po peitvrzeni jeste lepsi. Je znat ze je evoluci 00, chova se podobne. Jen ma lip zatizenej predek, to jsem na 00 resil pustenim v brejlich.

Bohuzel se meni prioryty a pujde z baraku. Nestiham jeste okruh. Dalsi majitel tak bude mit motorku jen vymenit gumy a jezdit. Snad bude delat radost dalsimu majiteli. Proste jsem zjistol ze moje cest vede jinudy, ale ted uz to nebude hlodat.

Takze 7.6. 20 prodana. Snad novej majitel bude mit vic zazitku nez ja. Ale jsem rad, ze jsem ji mel. Zase neco me naucila a to je parada. Prodal jsem ji s cistm svedomim. Nebyla to zadna sragora!!!

hluska
hluska napsal 27.05.19 v 08:57 10b.