renocar_unor

BMW R 1200 GS Adventure (2014)

Vlastník ufafil
Vloženo 26.5.2019
Aktualizováno 30.6.2021

Rumunsko Moldavie Madarsko

Vloženo: 23.08.2019, Uskutečněno: 23.08.2019, Stav tachometru: 98000 km, Zhlédnuto: 13x

V rychlosti, absolvovali jsme vylet do Moldavskeho vinneho sklepa pres Rumunsko a Madarsko.
Na fotkach jsou mista, ktera urcite doporucuji na prespani. Vsude pripraveni, motorky vitane. Ubytovani i sluzby super.
Co se tyce samotne jizdy. V Rumunsku za tech par let co sem tam nebyl strasne zhoustl provoz. Transalpina je jak Zidenice ve spicce, ale auta a kamiony sou uz vsude. Na silnici Saigon, oci porad na stopkach a stejne to nestacilo u Iasi nas sundal golf. Nastesti nas jenom lizl.
Moldavie - je potreba si dobre zjistit kam jet, protoze cesti novinari sou hovada a proste napisou nazev nejblizsiho mestecka, coz na dojeti nestaci (ale tak to je i moje blbost). Jinak silnice sou tam vetsinou super, par useku spatnych a par useku uplne bez povrchu. To sem dost ocenil enduro rezim.
Madarsko samozrejme super jidlo a vino, motorkarsky ale neprilis zajimave.

Petr_TA (29) napsal 02.09.2019 v 17:14

Moooc pěknej výlet
Umíte si to cestování užít a to je nedůležitější
Jsem ostuda a v Rumunsku jsem nikdy nebyl ...
Věřím že dle fotek je to super

• Servis

Tak sem dneska vyzvedl motorku po servisu. Masina nachystana na sezonu, naplne vymeneny. Planovana vymena zadnich desticek za 10k km.

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.03.2020
    Uskutečněno: 21.03.2020
  • Kontrola v servise

Potom tukanci v Rumunsku mi kamarad doporucil servis u Kromerize, kde se typek specializuje na rovnani a ma laser. Po odstrojeni a premereni vyslo najevo, ze odchylka je 1.5mm a na doporuceni servisaka nemam resit, prot

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.11.2019
    Uskutečněno: 01.11.2019
  • Upgrade

I presto, ze tady uz toho neni moc co delat, vzdycky se neco najde. Protoze na origo plexi me sel vitr rovnou do helmy, rozhodl sem se zakoupit vyssi plexi od firmy WRS. Po prvni projizdce je jasne, ze co se tyce vysky,

Vloženo: 11.08.2019
    Uskutečněno: 11.08.2019