Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Mircez
Vloženo 21.5.2019
Aktualizováno 19.2.2021

Na výstižné popsání této motorky stačí napsat jediné: K6! Ti co ji měli tu čest řídit chápou nejlíp

Motorka koupena od kluk od vedle z dědiny

Yuki New Quick 50: měl jsem víc peněz než stojí, tudíž jsem si ji nemohl dovolit :-( třeba příště..

První dojmy - První dojmy nebyly moc dobré, protože předchozí majitel ač se o motorku staral dobře, tak měl sjetou přední pneu a cestou na evidenčku se mi strašným způsobem zavírali řídítka v každé zatáčce... Do ruky padla hned, jen teda nepatrné jiný úchop řídítek oproti K3, hlavně při pomalé jízdě to je znát.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, zejména pod 15 let.

Doplňky na motorce - Origo padáky, RP výfuk.. a pak takové ty součástky co zvyšují výkon - v předním potkávacím světle žárovka Osral Cool Blue Intense

K6 jsem si vybral, protože se mi líbí a prostě SUZUKI

Najeto mám něco okolo 800 km, s novou sadou pneu super ! Motorka jede jak střelená, na jedničku když se jde šikovně s plynem tak předek vystřelí nahoru sám. Na hrbech když se drží pod plynem tak řídítka v rukách pěkně volně "plandají" :_D

Jízda je super, nejvíc si užiji tak 150 km ve svižném tempu a pak domů (cestování po zkušenostech na K3 fakt omezuji na minimum).

Motor (čti jaderný reaktor) je super.
Převodovka se mi zdá hodně přesná, řadí to krásně.
Brzdy (nemám moc porovnání) dobré, za mě spokojenost.
Podvozek na můj pocit super, seštěloval jsem si ho do továrního nastavení a dále s ním nebudu laborovat. Takový pilot nejsem.
Ovladatelnost v nízkých rychlostech se dá natrénovat, sice je to hroší jak na Banditovi ale jde s tím taky hodně prokličkovat a i nějaký rozumný slalom se dá zvládnout, jen se toho člověk nesmí bát. Ve vyšších rychlostech paráda

Baťůžek si moc nehoví, jednak kvůli mé výšce a taky ... je to prostě sport, ale statečně to zvládá to se jí musí nechat.

Úložný prostor menší než u K3, ale něco se tam taky vejde. Ps.: necpěte tam flašku s bublinkovou vodou, byť upuštěnou... upuštěna flaška se tam vleze krásně, ale když ji pak chcete vytáhnout nejde to bublinky jsou svině...

Spotřeba.. no.. na nádrž po rezervu ujedu asi 200 km ?? Nevím. Koho to zajímá.