Honda GL1800 GoldWing (2006)

Vlastník bizov
Vloženo 20.5.2019
Aktualizováno 22.9.2020

GW - Sardinie shrnutí

Vloženo: 20.06.2021, Uskutečněno: 20.06.2021, Zhlédnuto: 22x

Konečně se mi podařilo vložit zpětně fotky do deníků ze Sardinie 2021.
Cílem cesty nebylo projet celý ostrov, ale zjisti, jestli se tam vrátím i s manželkou na více dní.
Určitě vrátím.
Celkem jsem najel cca 3500 km, jel jsem po ose tam i zpět.
Do Livorna jsem jel přibližně 12 hodin - 4 zastávky na tankování a odpočinek ( Břeclav, Gratz, Udine a někde u Boloně ).
Dálnice přes Rakousko perfektní, provoz sice hustý, ale chování řidičů i při zácpách perfektní. V Itálii pravý opak
Trajekt tam i zpět s kajutou cca 310 E, za osprchování po dlouhé cestě a dobré vyspání mi to určitě stálo.
Ubytování na Sardinii jsem hledal přes Booking vždy mezi 12 - 14 hodinou a vše úplně v klidu - do místa ubytování jsem přijížděl mezi 17 - 19. hodinou.
Denní nájezd na ostrově od 350 do 400 km - rychlostní průměr 48 km/hod.
Až pojedu s manželkou, tak určitě nepojedu po ose za jeden den. Na GW není problém ujet 1500 km za den, ale Italské dálnice, množství kamionů a způsob jízdy v Itálii není nic bezpečného ( můj pohled na věc, nikomu ho nenutím ). Zvolím spíše cestu v pátek do Benátek a v sobotu po obědě odjezd do Livorna k trajektu.
Tolik asi zhodnocení cesty na Sardinii - jet sám mi nedělá problém, nejezdím terén takže riziko, že by mě někdo v případě nouze nenašel je minimální.
Přiložím ještě pár fotek z SS 125 a hurá na další cestu

Guga (72) napsal 20.06.2021 v 22:15

Nádhera

• GW - Sardinie 3.den

Omlouvám se za nevložené fotky prvního a druhého dne. Pokusím se je vložit dnes, snad to půjde. Třetí den ( sobota ) jsem chtěl dorazit do Cagliari. Trasu jsem opět plánoval okolo pobřeží až do nejjižnějšího místa kam j

Vloženo: 16.06.2021
    Uskutečněno: 16.06.2021
  • GW - Sardinie - příprava a 1.a 2.den

Sardinie byla taková náhrada za plánovanou Korsiku. Opatření ve Francii ( Korsika ) byla stále ještě přísnější než v Itálii ( Sardinie ), a tak došlo k této drobné úpravě cílové destinace. Nebudu moc popisovat jak je Sa

Vloženo: 15.06.2021
    Uskutečněno: 03.06.2021
  • Goldwing na Mikuláše

V den kdy chodí děti strašit čerti, já vyrazil na projížďku. Vracel jsem se už za tmy, a tak jsem pořídil pár fotek u stromečků ;-) . Tak trochu hodně světýlek, ale děti a někde i celé rodinky to bavilo :-D

Vloženo: 24.12.2020
    Uskutečněno: 24.12.2020