renocar_unor

Kawasaki ER 5 (2006)

Vlastník Radek156
Vloženo 18.5.2019
Aktualizováno 5.8.2019

Vloženo: 05.08.2019, Uskutečněno: 12.06.2019, Stav tachometru: 42435 km, Zhlédnuto: 23x

Po prvních kilometrech jsem zjistil, že mi proud vzduchu fičí už nad pupek (co jsem čekal nanaháči???). Bude dobré ho tedy trochu ho zkrotit a taky, že by to mohlo prospět vzhledu.

Po přečtení recenzí na toto téma jsem se rozhodl vyzkoušet ač ekonomickou (kdyby náhodou nefungovalo dle představ...), tak dle mého názoru dosti vzhlednou variantu. Sehnat Eshop se zbožím na skladě byla hračka, a ačkoliv jsem se poté dozvěděl, že právě prodali poslední kus a týden si počkám, nakonec jsem se dočkal.
Jedná se o malé plexi PUIG v lehce kouřové variantě s nerezovými leštěnými držáčky a patřičným spojovacím materiálem. Instalace netrvala dlouho a většinu z ní si můžete prohlédnout na fotkách.
A výsledek? Úplná spokojenost. Tedy, třeba kravál v helmě stejný, ale už mi tam nefouká až do očí zvířený vzduch spodem okolo brady, ale hezky proudí přes plexi okolo helmy a níž je proti předchozímu stavu téměř bezvětří. Uchycení plexi pouze přes šroubení světla nevypadá možná pevně, ale drží spolehlivě. Taky mě při první jízdě znervózňovalo, jak se plexi díky omezenému uchycení ve větru klepe, ale je to jen o zvyku. Materiál je zdá se dost houževnatý a ani po nějaké době na něm nepozoruji, že by některý spoj povolil, natož, aby to někde prasklo.

• Čištění budíků

První věc co mě už při koupi prdla do očí - zamlžené budíky, s těmi se bude muset něco udělat! Po zevrubné prohlídce nové milenky jsem se pustil do tohodle šrámu na kráse. Naštěstí stačilo povolit pár šroubků a komple

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.08.2019