Honda NC 700S (2015)

Vlastník Pragi
Vloženo 17.5.2019
Aktualizováno 17.5.2019

Hezký vzhled. Takový naháč, v bílé matalíze. Místo přední nádrže je kufr, Dobrý zvuk motoru, ale asi je to výfukem, zní jako objem 13000.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

Suzuki DL 650 V-Strom: Moc kapotáže, nelíbil se mi vzhled.
Yamaha XJR 1300: Moc silná, mám problém s rychlou jízdou, měli o mě strach. Mám už rychlé auto, chci si užívat zatáček.

První dojmy - Jedním slovem "super". Ovladatelnost skvělá. Dobrý zvuk motoru, ale asi je to výfukem, zní jako objem 13000. Dobrý mod v automatu sport, drviver mi připadá, jako když neví chvílema co zařadit neustále řadí nahoru a dolů.

Zatím jsem nadšený, nejsem trhač asfaltu. Líbí se mi kroucené okresní silničky. Byl jsem na několika výjezdech po Českém středohoří a Krušných horách. Ani po zimě výtluky mi nevadily, motorka není moc tvrdá. Super je aoutomat, nebolí mě prsty u rukou z věčného řazení, dá se soustředit na jízdu. Bál jsem se, že nebude v automatu motorka mít tzv. odpich, obavy zmizely zrychlení cca 3,5 vteřiny. Předjíždí skvěle. Pozor v módu sport, driver je tak do města a to do hodně ucpaného. V jedné vesničce nad Děčínem mě sice málem sestřelil s SUV z vedlejšky nějaký důchodce, motorka skvěle reaguje vyhnul jsem se. Pohodová jízda. Byl jsem mile překvapen spotřebou.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 23.05.19 v 09:21 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.05.19 v 23:47 10b.

LesaPáán
LesaPáán napsal 19.05.19 v 20:29 10b.

Vítej v rodině. Pokud máš facebook, tak se přidej do naší skupiny Honda NC 700/750 X/S CZ/SK.

Hunyady
Hunyady napsal 18.05.19 v 12:13 10b.

V bílé je fakt hezká. Ať Ti to nadšení vydrží .

Geodet
Geodet napsal 18.05.19 v 08:45 10b.