bmw_stratos_kveten

Harley Davidson XL 883L Superlow (2017)

Vlastník Luciii
Vloženo 16.5.2019
Aktualizováno 16.5.2019

Bylo potřeba změny a najít svůj styl. A tohle je ta pravá

Motorka koupena od FIRMA:Harley Davidson Plzeň (Vnitřní Měs

První dojmy - Hned první jízda byla naprosto na pohodu. Seznámení s jízdními vlastnostmi proběhlo hladce, žádný karambol nenastal. A když jsem po jízdě byla celé odpoledne stále happy, věděla jsem, že jsme se našly :-).

Motorku bych doporučil pro - Doporučení je pro kohokoliv, komu se tento styl zamlouvá. Ale i ten, kdo si myslí, že ne, se může ve stylu jízdy najít :-) Zvládla bez problému povozit i stokilového chlapa :-)

Doplňky na motorce - Není potřeba motorku nějak extra doplňovat a měnit. Doplnila jsem padáky...jistota je jistota ...prodloužila boční stojánek a vyměnila spínače blinkrů za delší...njn i malé ruce jsou občas problém

Naprosto vyhovující pro moji výšku ...malá velikostí, ale silná .
Harley vás nutí řadit, poslouchat motor, což se mi moc líbí. Pohodlné posezení. Jízda do zatáček je absolutně bez problémů a když potřebujete extra zrychlit, "no problem". Řazení je také bez problémů. Někdo může tvrdit, že to "kope", ale o tom je ten styl a když si člověk zvykne, zjistí, že to k tomu prostě patří. Ale jízda není o tom, lítat s ní s větrem o závod. Lepší je vnímat krajinu kolem sebe, užívat si .

Holduš
Holduš napsal 23.05.19 v 14:32 10b.

Krásnej . Hodně pohodových km.

PSanec
PSanec napsal 16.05.19 v 13:45 10b.

Pěkné HD ideální pro ženu.

Detař
Detař napsal 16.05.19 v 13:08 10b.

Krásný stroj