journeyman_brezen

Nalezeno 2 záznamů

Marvesek
Marvesek napsal 17.06.19 v 22:06

Ahoj
1.servis po 1000km za 1060,- zamnou. S motorkou jsem stále více než spokojen. Od semaforů opravdu vystřelíte, ale upozorňuji na nějáké předjíždění to opravdu není...když nevíte jestly se tam vlezete tak raději žádné hrdinství. Moto jede do mírného až středního kopce 90km/h, na rovině se juknete nad 100km/h a z kopce jsem letel 119km/h. Brzdy jsou opravdu dobré. Do levotočivé zatáčky se mi podařilo zbrousit trošku stojan docela jsem se lekl.
Při tlačení motorky si vždycky hejbnu se zrcátkama jsou nejak moc blizko. na malém stojanu mi motorka v mírnem kopci už sjela, byl jsem teda u ni a stačil jsem zachytit za riditko. Je z toho škrábanec na spodním plastu. Takže na ten to od te doby dávám opravdu jen na rovině. Vyměnil jsem si parkovačky na led a je to krása.

Marvesek
Marvesek napsal 18.05.19 v 20:57

AHOJ
Tak mám za sebou výlet z Brna do Žďáru nad Sázavou.

Po dojezdu mám 350 km na moto. Jel jsem přes Tišnov. 60-70 km/h je pro osobáky velký problém naštěstí byl provoz malý. S motorkou jsem si hrál, maximálně půl plynu a časté zpomalování.
Zadek jsem cítil už při cestě tam, nemůžu si pomoci přijde mi sedlo nakloněné a malé (nebo mám prostě velkou prdel, měřím 180 cm a mám 85 kg) při cestě nazpět už to bylo nepříjemné. Není to jak z kola po protažení už o něm zase nevíte.
Motorka jela skvěle, zatáčky projíždí jak raketa. Do kopce funí, jsem sám zvědav jak to pojede s plným plynem. Brzdí na 1. Po dojetí tam i zpět mi nepřišla extra hodně zahřátá. Znovu chválím zrcátka! Spolu s řídítky opravdu pěkné. Úložný prostor mi stačil na 2. helmu, vajíčka, celou buchtu, lékarničku, a nějaké další maličkosti.

S moto jsem zatím velice spokojený.