Jawa 350 OHC Special (2019)

Vlastník dasturm
Vloženo 14.5.2019
Aktualizováno 12.2.2022

Vloženo: 09.08.2019, Uskutečněno: 08.07.2019, Stav tachometru: 946 km, Zhlédnuto: 18x, Firma: FIRMA:JAWA moto (Brodce)

Na prvni servis jsem jel do fabriky v Tynci a byl to zaroven muj prvni delsi vylet. Z Benatek je to asi 80km, podle navigace na hodinu a pul, kdyz nechcete jet po D10 do Prahy, pak po okruhu na D1... to jsem fakt nechtel. Takze po vedlejskach... Mel jsem tam byt v pul osme a vyjel jsem v 5.30. Nekolikrat jsem zabloudil a v 8 jsem prijel zmrzly tak, ze jsem nemohl slezt z motorky. Odevzdal jsem stroj a sel do mesta. Skoro vsechni bylo jeste zavrene, tak jsem si dal slofima na lavicce pod hradem. Pak jsem se usalasil v bistru u Sazavy - super podnik, stravil jsem tam zbytek dopoledne. Na ceste zpet jsem bloudil jeste mnohem vic ale aspon uz bylo teplo :) Pouceni pro me: kdyz lezes na motorku a neni ti vedro, budes cestou mrznout

• Jarni servis, MR43 a havarie

Na podzim uz jsem nestihl predepsanou prohlidku na 5000km. Na tachometru bylo uz asi 5200, a tak jsem na jare nechtel podnikat zadne delsi vylety. Motorka stala celou zimu v plechove garazi, prikryta plachtou. Trochu utr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 26.04.2020
    Uskutečněno: 26.04.2020
  • Najeto 3000km

Nekde jsem slysel, ze kdo ma nejeto 3000, muze se zacit pozazovat za zacatecnika. Tak chci popsat par zacatecnickych zkusenosti s touhle motorkou a docela by me zajimaly vase komentare o tom, co je motorkou a co volsovym

Vloženo: 23.08.2019
    Uskutečněno: 23.08.2019
  • Pneumatiky Dunlop

Pneumatiky Kenda, tedy "puvodni" gumy, byly docela kritizovany. Ja nemam dost zkusenosti, abych hledal limity pneumatik, takze problemy jsem nezaznamenal, ale nechtelo se mi jezdit s presvedcenim v hlave, ze pneumatiky s

Vloženo: 17.08.2019
    Uskutečněno: 17.08.2019