Jawa 660 Vintage (2018)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Olísko
Olísko napsal 17.07.19 v 09:50

Zdarec jak dopadla tvrdost rozety?

abuhasan74
abuhasan74 napsal 22.05.19 v 19:40 10b.

Ahoj,gratuluji ke koupi.Ať Ti slouží,já sám si jízdu na motorce užívám baví mě stále víc a víc.Ty prachovky na tlumičích jsou originál,nebo ne?Pokud ne tak z čeho jsou?Vypadají parádně

dasturm
dasturm napsal 17.05.19 v 18:48 10b.

kejdy
kejdy napsal 15.05.19 v 00:35

Ahoj kluci!

Děkuju za komentáře...

pro "bledemon": Elektroinstalace určitě zaslouží rekonstrukci, protože je na ní příliš spojů, na kterých se ztrácí napětí a je pravda, že pokud je baterka pod 12V, řídící jednotka brání startování. Stačí si ale hlídat nabití baterky a není problém. Elektro předělám, jak bude mít Standa Hrnčíř ze Zlína jen trochu volno...

pro "Targus": Já se starých dobrých Jawiček nevzdal... takže, jakmile si chci zase naplno "užít" Jawení, sednu na kývačku a ukojím své potřeby...

pro "Olísko": Nevím... po třech 3000 se mi zdá opotřebení rozety strašně markantní, takže ji chci určitě nechat zkusit odzkoušet na tvrdost. Je to "made in Poland", tak bůhvíjaké bláto to bude

pro "Milan1963": v pátek vyjíždím a vracím se v neděli ráno. Tak se tam určitě potkáme!

bledemon
bledemon napsal 14.05.19 v 17:29 9b.

Vintage nakonec vyrobili 80ks místo 60ti. A nepovolí start, protože má zmršenou elektroinstalaci.

Targus
Targus napsal 14.05.19 v 16:04 10b.

Takže nejdříve sejmeme "šťastného" majitele.
Už nechce být pořád ve střehu a špinavý, tekže NEMŮŽE být Jawař!

Srdce ať si strčí někam, jezdí se zadkem na sedačce, ne srdcem.
Takže nula bodů.

A teď ten krám z Týnce.
Je to blbé a hnusné a má to moc taktů a furt to jen jezdí.

Takže to nemůže být ta jedině pravá Jawa, protože ta by se už dávno ZKAZILA!!!

TAky nula bodů.

Abych nebyl zas taková mstivá svině, ohodnotím zde dvoutaktní Jawku, která je na fotkách.
Líbí se mi barevná kombinace a nápis na nádrži, takže MILOSTIVĚ uděluji deset.

Olísko
Olísko napsal 14.05.19 v 12:44 10b.

Krásná.S těma zubama mám taky problémy.Voni to snad dělaj z bláta nebo co.Nejvic vydržela ta co mi dělala jedna firma na zakázku.Tak si jí užívej.

Milan1963
Milan1963 napsal 14.05.19 v 09:08 10b.

Pěkně napsáno. Dobrý výběr motorky. Mám najeto 22 tisíc a na rozetě je vidět malé opotřebení. Možná máš jiný materiál. Ted' o víkendu máme sraz Jawy 650 / 660. Přijedeš ? Jinak - at' Vintážka dělá radost.

Tomgregr
Tomgregr napsal 14.05.19 v 07:54 10b.

Moc pěkná!

Hříbek
Hříbek napsal 14.05.19 v 07:45 10b.

Pěkná recenze srdcaře

Primoška
Primoška napsal 14.05.19 v 06:08 10b.

Jawa kdo nezačínal nepochopí co je radost v srdci.