Suzuki LS 650 Savage (1996)

Vlastník Onďas_Ls650
Vloženo 13.5.2019
Aktualizováno 13.5.2019

Po dlouhém rozhodování, jsem jel najisto a hned se zamiloval do designu a hlavně do zážitku z jízdy.

Yamaha XV 535 Virago: Tuctová

První dojmy - Čekal jsem tvrdší pérování na našich špatných silnicích a vyvedla mě z omylu, vůbec jsem nečekal od tohoto motoru sílu a akceleraci v takové míře, i přesto že jsem po tom nehrábl na plnej dekl

Zatím jsem jel jen par km (asi 50 dohromady), kromě špatného počasí a sjete zadní gumy, kterou mám objednanou na výměnu, také pracovně méně času. Ale musim přiznat, že jsem od ni nečekal to, co předvedla. Prej holčičí chopper :D vzal sem ji odspoda na trocha vic jak půl plynu a nestačil se divit, co ten jednobuch dokáže! Mám 175/70kg a místo mě třeba slečna s 50 kilama by asi docela čuměla... Samozřejmě, že budu polemizovat s chlapama, co sedí na 14ti kilu, ale mě uchvátila ta vášeň jednoho válce se porvat na asfaltu s enginem dvakrát takovým, i když sama ví, že to nevyhraje, tak zadara mu to nedá! Chvíli jsem přemýšlel nad změnou tvaru řídítek, ale čím víc na ni koukám a hodnotím jinej (v řídítkach pro mě zásadní) vzhled, nechám jí klasiky beraní... Mám přepákováno asi o 10 čísel, takže posez je fajn. Žena sice prvních pár km nadávala, že má gatě zařezaný až v "kuchyni", pauzy budem dávat často jsem jí slíbil :D to zadní sedlo je fakt malý... Ale jinak jí nemám zatím co vytknout, co rana to patník a při vyšších rychlostech si jen tak brumla do rytmu ubýhajícího lesa.

Roskon
Roskon napsal 19.05.19 v 08:12 10b.

Čadil
Čadil napsal 14.05.19 v 19:31 10b.

mirapulec
mirapulec napsal 14.05.19 v 19:12

Savažka je nádherná,vždy se mi hrozně líbila Bohužel jsem moc vyrostl 10b

žižala.
žižala. napsal 14.05.19 v 16:50 10b.

Parádní jednobuch.

PSanec
PSanec napsal 14.05.19 v 12:33 10b.

Pěknej japonskej jedovalcovej čopr.Pohodové km.