Aprilia Tuono 1000R (2007)

Vlastník zmulin
Vloženo 13.5.2019
Aktualizováno 13.5.2019

Klepe se to,jede to,zataci to a i to dobře brzdí

Motorka koupena od poslednak (Řevnice)

První dojmy - Už jednou sem měl s Tuonem na mále,ale to sem měl v plánu jezdit i ve dvou občas.Co se narodila malá,tak už potrebuju moto jen pro jednoho.Sem kapanek celej větší,tak sem chtěl něco co bude fungovat a vejdu se na to a vejdu se i do stavbou domu osekanyho budgetu.Na výběr mi zbyly vlastně 3 moto,co by přišly v úvahu.Corsaro,to než sem se rozkoukal,tak žádný kloudný nebylo.Od Moto Morini ještě Scrambler,ale tady žádnej nebyl a do itošky se mi nechtělo a stejně sem nejvíc cumel po Tuonech...

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdyho,kdo má rad silnější zábavný naháče.Jako první moto ale asi ne..”

Doplňky na motorce - Krouzek u víčka nádrže už mam provrtanej kuli tanklocku od Givi.Myslim ze podkova 05 na Yamahu skoro přesně sedne ze se to jen prodlouží skrz.Vzhledem k plastový nádrži mužem škrtnout magnety a podle mě lepší volba,než nějaký futraly s popruhama.
Veškerý další doplňky už na to byly

Mozna se mí trochu víc líbí Tuňák v cernosedy šachovnici,ale Daytona verze je taky pěkná.Navic tenhle měl pěkný Atrapoviče,Ohlins vzádu a tlumič řízení.Zatim sem s tim objel republiku a už se začínáme kamaradit.Posez dobrej,jede to hodně slušně,zataci paradne a brzdí taky výborně.Podvozek pevnej a čitelnej.Jen budu muset trochu přitáhnout centrál mi přijde.I na rozbitý silnici to každopádně drží slušně stopu.Nasazený čerstvý Angel GT a jako celek je to určitě lepší,než já..

jardakovarik
jardakovarik napsal 10.03.20 v 19:50 10b.

Moc pěkná taky jsem jí chtěl do garáže, ale nakonec to dopadlo úplně jinak. Přeji hodně km bez závad a hlavně karambolů . Kdyby mohl tak dávám 11 b

JA-NE
JA-NE napsal 16.09.19 v 13:14 10b.

Vzdy sa mi strasne pacila a vzdy mi bola velka paradne kladivo

carlos38 napsal 28.05.19 v 14:08

Moc pěkná a v těhle barvách to platí dvojnásob. Sám jsem s touhle moto najel asi ty nejhezčí kilometry v životě, byť jsem měl řidítka o trochu níž. Ať ti slouží 10b.

carlos38 napsal 28.05.19 v 14:07

carlos38
carlos38 napsal 28.05.19 v 14:05 10b.