renocar_unor

SWM RS 300 R (2018)

Vlastník OffroaderXR
Vloženo 13.5.2019
Aktualizováno 13.5.2019

lehké hravé 4T endurko vhodné pro enduro hobby ježdění a cestování mimo silnice, nejedná o super sportovní stroj pro enduro extrem ani o tupé enduro typu DRZ400, prostě přesně to co hobík potřebuje, zkušený jezdec na tomto stroji zvládne i těžký terén

Motorka koupena od MOTO Coubal

Husqvarna FE 350: výrazně výhodnější cena, spokojenost s předchozím modelem HQ TE 310 z kterého SWM 300 R vychází

První dojmy - + nízká hmotnost, nezáludný motor, sqělé pérování, výborná cena - absence nakopávačky, malá nádrž pro enduro hobby, těžký seriový dvou výfuk

Motorku bych doporučil pro - ideální stroj pro enduro hobby jezdce, za málo peněz hodně muziky

Doplňky na motorce - protože jsem měl spoustu doplnků z HQ 310 nainstaloval jsem je na SWM, bohužel jsem musel vyměnit i plasty aby mi pasovala větší nádrž IMS objem 11 L, dále frézované stupačky, bástry Cycra, světlomet Ufo plast na gumách, potah sedla, laděný výfuk Arrow

hledal jsem náhradu za oblíbenou, ale už letitou HQ TE 310 a našel jsem tento její zdokonalený klon vyrobený v bývalé fabrice italské Husqvarny ve Varese, motorka vybavená osvědčeným a spolehlivým motorem Bialbero, který mi v původní HQ vydržel přes 400 mth bez zásahu do motoru, stroj má kvalitní tlumiče Kayaba, brzdy Brembo, řídící jednotku Athena, špičkové komponenty kombinované s osvědčeným motorem a rámem, podsedlák je poctivě ocelový, žadná plastová trsátka

motorka primárně určená do středního až těžkého terénu, jedinou nevýhodou oproti špičkovým strojům (KTM, HQ, Beta) je malinko větší hmotnost, o něco menší výkon motoru shledávám při enduro hobby jízdě spíše výhodou, podvozek je srovnatelný se špičkovými enduro stroji

doporučuji po zajetí nechat u dovozce přehrát "zajížděcí" mapu na plně ostrou verzi, motor lépe pracuje zejména v nižších otáčkách a ochotněji akceleruje

nyní mám najeto něco málo přes 50 mth a velká spojenost, jediné co bylo nutné vyměnit byla zapalovací svička NGK, vyměnil jsem za iridiovou Denso a je to znát

Neth
Neth napsal 19.07.21 v 13:25

Prosím, kdo dokáže přehrát mapu? Přijde mi motorka hrozně líná od spodu a navrchu naopak zas jede dost. Bylo mi řečeno že výkon mám otevřený na 35 koní, ale mě se to nezdá, nebo se naopak dá nahrát ještě víc. Díky za radu.

OffroaderXR
OffroaderXR napsal 28.01.21 v 14:24

nádrž je od IMS - objem 3 galony, individuální dovoz z USA, cena tuším cca 250 USD, ale je už to pár let zpět, byla pořízena pro typ HQ TE 450, který jsem v té době vlastnil. Pasuje na SWM, ale plasty je nutné dát od HQ, ty se dají levně sehnat ve výprodeji, já jsem je kupoval na motoline.cz

zboto
zboto napsal 07.01.21 v 09:47 9b.

Zdarec mam dotaz kde si kupoval větší nádrž? kolik má litru? a kolik stala? dik