Honda XL 700V Transalp (2009)

Vlastník mirzik
Vloženo 13.5.2019
Aktualizováno 13.5.2019

Hledal jsem pohodové moto na každý den, pro všestranné použití, a za rozumnou cenu.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Výborné jednání, bezvadný záruční servis na u nich zakoupenou moto. Po 3 měsících jsem zjistil prasklý chladič kapaliny, kupoval jsem v zimě, takže první delší trasa až po 3 měsících, pánové z RV moto se k této závadě postavili čelem, chladič vyměnily za nový, a ještě přidali přetěsnění předních vidlic. Za mě absolutní spokojenost a moje doporučení všem. Příště zase moto jedině od RV moto! Ještě jednou děkuji pánové.

Suzuki DL 650 V-Strom: Pocitově mi lépe sedělo XL

První dojmy - Jako plus hodnotím lehkou ovladatelnost, pocitově jsem věděl hned při prvním km že to je ono, to co hledám. Zatím jediné na co si musím zvyknout je slabá zadní brzda, která mi jako jediná negativně překvapila.

Doplňky na motorce - Kufr, zásuvka 12V na řidítkách, přídavná dálková světla, širší řidítka - to už bylo na motorce. Doplnil jsem padáky, které jsem náhodou sehnal za pár kaček.

Honda mi sedla pocitově hned po prvním km, V-Strom byl na mě pocitově těžký a velký (jsem menšího vzrůstu), kdybych hledal moto na delší cesty, tak bych volil DL.
Co mě ale překvapilo, sice jsem o této slabosti věděl, ale stejně mě to překvapilo, zadní brzda je opravdu hodně slabá. Zatím mám najeto pár km, takže těžko psát nějaké zkušenosti. Časem snad doplním.

spike-cz
spike-cz napsal 15.05.19 v 10:02 10b.

Paráda. Vítej v klubu Alpistů