Yamaha Tracer 9 / 900 (2019)

Vlastník Depths
Vloženo 12.5.2019
Aktualizováno 13.5.2019

Rychla, praktická, všestranná, je to motorka ktera mi sedla na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

První dojmy - Tracer 900 jsem kupoval jak zajíce v pytli. Měl jsem jen možnost na ní před koupí jen sedět, ale zkušenosti s MT-09 mě ujistilo že motor bude stejná bomba.. miluji ten její tříválec. Těšil jsem se na, první jízdu.. a... nebudu lhát.. bylo to ještě lepší než jsem čekal. Nejsem žádný závodník.. možná torchu cestovatel.. poměrně často dodržuji předpisy, ale mám také chuť pořádně si zatahat.. a 115 koní mi to v pohodě umožní:)) . Líbí se mi na této motorce ta všestrannost.. můžu letět.. můžu cestovat.

Moje první pocity těžko popsat. Odněkud hodně hluboko začal proudit neuvěřitelný pocit uspokojení. Vůbec jsem si nepřipadal tak, že za sebou nemám ani první kilometr.Padla mi hned do ruky. Nevím proč, ale Tracer 900 je pocitově motorka z mého prvního úhlu pohledu výjimečná. Hlava mi ale velí, abych se „srovnal“ a ubrzdil valící se emoce. Prostě mě zase baví jezdit :)))

JINVOKY
JINVOKY napsal 01.06.19 v 21:12 10b.

Jsem rád že se rozrůstáme at´dělá Tracer jen radost

Mac73
Mac73 napsal 19.05.19 v 16:43 10b.

Nedavno jsem mel Tracera 900 pujcenyho. Pohodlny a prijemny svezeni a skvelej trihrnek od Yamahy. Do zatacek se taky sklada slusne..
At to jezdi

sobsta
sobsta napsal 19.05.19 v 10:16 10b.

Super stroj, pro mě ze začátku trochu ucukaná v nízkých otáčkách, ale teď po zajetí jen radost.

VendyCBR
VendyCBR napsal 14.05.19 v 13:56 10b.

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 13.05.19 v 20:05 10b.

Měl jsem to podobně, je to super bike. Zajímavé doplňky