Suzuki DR-Z400 SM (2007)

Vlastník 6.choroš.9
Vloženo 12.5.2019
Aktualizováno 12.5.2019

Hravá,lehká a i trochu zlobivá...prostě skvělý supermoto na zábavu do města nebo okrsky.

První dojmy - Neuvěřitelný...Dobře si vzpomínám na den ,kdy jsem ze stopětadváci sednul na Drzouna a otočil plynem. Po pár km jsem hned věděl ,že jsem si zvolil dobře a čeká mě spousta ale fakt spousta zábavy.

Doplňky na motorce - zrcátka Barracuda,padáky Rutan, Leo Vince,zadní LED světlo,modré hadice+drobné doplňky

Drzoun je skvěla motorka...
Hned Vás překvapí lehkou ovladatelností a hravostí. Nejlépe jeho potenciál využijete na klikatých okrskách, na silnicích "šesté" kategorie a nebo ve městě.
Hrozně mě bavilo ty rychlý kvalty 1-2-3 a do toho ten libový zvuk Leo Vince.
Bohužel často zmiňovaná věc u Drzouna je absence 6.kvaltu ,který na delších rovinkách opravdu chybí.
Sedlo není žádná tragédie ,ale na cestování to samozřejmě není-200 až 250 km je relativně zvládnutelných.

Měl jsem ji něco přes 3 roky.
Kupoval jsem ji s okolo 11 000km a prodával s cca 25 000km. Za tu dobu jsem si sní zažil kopu srandy!

Pár lidí mě přemlouvalo ať si tenhle skvost nechám ,ale já začal šilhat po něčem jiném :)

Poznámka : Ze začátku jsem to měl na Dunlopech ,ale doporučuju na to dát Continental SM. Je to pak úplně o něčem jiném!